Grįžti

Projekto „Literatūriniai susitikimai Plungės viešojoje bibliotekoje“ renginys. Susitikimas su rašytoju Tomu Vaiseta ir jo naujausio romano „Ch.“ pristatymas

susitikimas su rašytoju Tomu Vaiseta ir jo naujausio romano „Ch.“ pristatymas

Spalio 1 d., šeštadienį, 12.00 val. maloniai kviečiame į Plungės viešąją biblioteką, kurioje vyks jau antrasis bibliotekos vykdomo projekto „Literatūriniai susitikimai Plungės viešojoje bibliotekoje“ renginys. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.

Šįsyk kviečiame susitikti su rašytoju Tomu Vaiseta ir išgirsti jo naujausio romano „Ch.“ pristatymą.

Tomas Vaiseta (gim. 1984) – rašytojas ir istorikas, Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dėstytojas. Jo debiutinis apsakymų rinkinys „Paukščių miegas“ (2014) pateko į Metų knygos rinkimų knygų suaugusiesiems penketuką ir Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto skelbiamą kūrybiškiausių knygų dvyliktuką. Romanas „Orfėjas, kelionė pirmyn ir atgal“ (2016) įtrauktas į Metų knygos rinkimų suaugusiesiems penketuką. Autorius parašė dvi istorines monografijas: „Nuobodulio visuomenė“ (2014) ir „Vasarnamis (2018). Jis apdovanotas Kazimiero Barėno ir Jurgio Kunčino vardo literatūros premijomis.

Kviečiamas atvykti į Plungę rašytojas mielai sutiko: „Plungė – mano mamos gimtasis miestas“.

Žodingas, daugiasluoksnis, intelektualus idėjų romanas „Ch.“ (siūloma tarti „cha“) provokuoja skaitytojus pačius nuspręsti, ką jie skaito. Ironiškai, kartais groteskiškai ir absurdiškai kviečiama kartu mąstyti apie mirties kultūrą ir jos prasmę, pareigos reikšmę, meno paskirtį ir Vakarų kultūros vertybinius pamatus, vadinamąją „mažojo žmogaus“ idėją, amžiną, nesiliaujančią dieviškųjų ir demoniškųjų pradų kovą, kurią nepaprastai ryškiai išgyvename šiomis dienomis.

Renginį ves humanitarinių mokslų daktarė Jurgita Raškevičiūtė-Andriukonienė.

Kviečiame į tikrai įdomų ir prasmingą susitikimą. Nepraleiskite progos!


 

Data

Spa 01 2022
Baigėsi!

Laikas

12:00

Vieta

Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Parko g. 7, Plungė
QR Code
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.