Grįžti

Kvepiantis šventės laukimas ir istorijos iš kvapų pasaulio

Gruodis įsibėgėja! Kasdien galime stebėti šventės laukimo akimirkas artimuose ir tolimuose kraštuose, matyti įprastus, o kartais – labai stebinančius ritualus ir tradicijas.

O ar galite patikėti, kad moderni meninė parfumerija, dominanti aromatų žinovus visame pasaulyje, irgi gimsta netikėtose kvepalams vietose, pavyzdžiui – Škotijoje arba Australijoje? Beje, Lietuva irgi gali būti vadinama netikėta šalimi parfumerijos žemėlapyje. Lietuviški meniniai kvepalai tampa vis žinomesni Europoje bei pasaulyje, yra vertinami ir tarptautiniais apdovanojimais, ir parfumanų meile bei susižavėjimu 🙂

DEGUSTUOKIME! Žiemos švenčių laukime, leiskimės į moderniosios kūrybinės parfumerijos pažinimo kelionę. Kas tie MENINIAI KVEPALAI? Kokia jų vieta didžiuliame parfumerijos versle ir tarp milijonų kvepalų vartotojų? Kaip rinktis kvapą – emociškai ar racionaliai? Kas yra „parfumerinis triukšmas“ ir „kvėpinimosi etiketas“? Ar įmanoma išrinkti kvepalus dovanai? Visi klausimai ir atsakymai – KVAPŲ iš netikėtų pasaulio kraštų ir ISTORIJŲ renginyje su parfumerijos edukatore, FUMparFUM / created by Aistis Mickevičius plėtros vadybininke, meninių kvepalų prekės ženklų prodiusere Edita Vigelyte.

P.S.: patikusius kvepalus iš JAV, Australijos, Škotijos, Lietuvos arba parfumerijos autorių paruoštus „patyrimų rinkinius“ (discovery set) bus galimybė įsigyti renginio metu.

 

 

Data

Gru 08 2022
Baigėsi!

Laikas

17:30 - 19:00

Vieta

Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Parko g. 7, Plungė
QR Code
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.