Grįžti

Parodos „Kintanti ir keičianti realybė“ ir fotografės Intos Rukos portretų parodos pristatymas

Inta Ruka portretų paroda

Fotopleneras „Kintanti ir keičianti realybė“

Rugpjūčio 20 d. šeštadienį, 13.00 val. Viešojoje bibliotekoje-laikrodinėje pristatomos net dvi fotografijų parodos. Ir tai yra liepos mėnesį bibliotekos vykdyto projekto „Kintanti ir keičianti realybė: profesionalaus meno tyrinėjimai Plungėje“ spalvingas ir įdomus rezultatas.

Parodoje „Kintanti ir keičianti realybė“ išvysite liepos 15–17 d. Žemaitijos nacionaliniame parke vykusio tarptautinio fotoplenero metu sukurtus darbus. Latvijos (Ryga) ir Lietuvos (Plungė, Rietavas) fotografai fiksavo dar išlikusios žemaitiškosios tapatybės ženklus, kalbino ir fotografavo vienkiemių sodybų šeimininkus, menininkus. Stebėjosi, kaip greitai laikas naikina visa, kas svarbu ir tikra. Ir džiaugėsi, kad pavyko dar kažką iš to labai svarbaus „pagauti“, „suturėti“.

O fotoplenero dalyvės latvių klasikės, fotografės Intos Rukos jau seniau sukurtų ir daugelyje pasaulio vietų eksponuota portretų paroda paskatins susimąstyti apie pasaulį ir mus šiandien. Kai griūva taikos ir karo samprata, kai nebeaišku, kas priešas ir kodėl. Žmonės ir jų veidai, akys, matę ir patyrę Afganistaną, konclagerius, partizaninį karą įvairiausiuose pasaulio kampeliuose, seniau ar visai neseniai. Portretai. Panašūs, bet tokie skirtingi. Ir kalbantys apie dabar.

Abi parodas bibliotekoje aplankyti galėsite nuo rugpjūčio 16 d. iki rusėjo 5 d. bibliotekos darbo valandomis.

Bibliotekos inf.

 

Data

Rgp 20 2022
Baigėsi!

Laikas

13:00

Vieta

Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Parko g. 7, Plungė
QR Code
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.