Vyko susitikimas jau greitai duris atversiančiame Plungės bendradarbystės centre „Spiečius“

2021-03-25
Kovo 23 d. Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, Savivaldybės tarybos narys Adomas Zamulskis, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Vaitkuvienė bei skyriaus vyr. specialistė Toma Rupeikė lankėsi Plungėje besikuriančioje verslo erdvėje „Spiečius”.  Į „Spiečių” taip pat atvyko VšĮ „Versli Lietuva“  atstovės – regionų projekto vadovė Indrė Gendroliūtė-Gerulienė ir Audronė Gudonytė bei „Verslios Lietuvos“ skelbtą konkursą dėl Plungės „Spiečiaus“ administravimo paslaugų teikimo pirmaisiais jo veiklos metais  laimėję  VšĮ Šiaulių verslo inkubatoriaus atstovai – direktorius Feliksas Alius Valys, Rita Vilkaitė, Rasa Žukaitytė.

Susitikimo metu buvo aptartos „Spiečiaus“ būsimos paslaugos verslams ir kokią naudą duos Plungės gyventojams. „Spiečius”  savo duris atvers jau nuo balandžio 1 d. Plungiškiams bus pasiūlytos nemokamos 5 stacionarios kompiuterizuotos ir keliolika mobilių darbo vietų, moderni pasitarimų ir konferencijų zona, poilsio erdvė.  Šioje erdvėje bus teikiamos verslo konsultacijos, rengiami informaciniai renginiai. Atsižvelgiant į šių dienų suvaržymus,  dalis paslaugų bus teikiama nuotoliniu būdu ar iš anksto užsiregistravus ir laikantis visų saugumo reikalavimų.

Kviečiame jau dabar Plungės smulkiojo ir vidutinio verslo atstovus tapti „Spiečiaus” nariais ir rezervuoti nemokamą darbo vietą http://bit.ly/rezervuokvieta.

Taip pat kviečiame kovo 31 d. 10.00 val. dalyvauti virtualiame naujų centrų, tarp kurių  –  ir Plungės, atidaryme, kuriame galėsite pamatyti, kaip atrodo centrai ir koks verslumo skatinimo paslaugų paketas laukia verslo atstovų!

Renginio transliacija vyks „Verslios Lietuvos“ ir „Spiečių“ Facebook-o paskyrose.  Daugiau informacijos rasite čia https://www.verslilietuva.lt/renginiai/bendradarbystes-centru-spiecius-atidarymas/

Sekite Plungės „Spiečiaus“ naujienas socialiniuose tinkluose:

https://www.facebook.com/spieciusplunge/

https://www.instagram.com/spieciuscoworking/

 
Plungės rajono savivaldybės administracijos inf. 

 

  

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.