Vyko kasmetinė pilietiškumo akcija „Nė vieno kapo be žvakutės!“

2018-10-30

 

       Artėjant Visų šventųjų dienai, Plungės rajono Jaunimo reikalų taryba, jaunimo organizacijos ir Plungės miesto seniūnija kasmet organizuoja jau tradicija tapusią akciją „Nė vieno kapo be žvakutės!“ Šiemet Plungės miesto senosiose kapinėse akcija vyko spalio 30 d.

        Į šią pilietiškumo akciją susirinko gausus vaikų ir jaunimo būrys. Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas susirinkusiesiems padėkojo už aktyvumą, prisidedant prie akcijos organizavimo, ir pasidžiaugė gausiu būriu talkininkų, kuriems rūpi, jog apleisti kapai neliktų užmiršti. Akcijos dalyviai ne tik uždegė žvakutes ant apleistų kapaviečių, bet ir sutvarkė senųjų kapinių teritoriją.

       Dėkojame Plungės jaunimo organizacijoms – NVO „Krantas“, „Indigo“, „Interact“, Plungės mokinių savivaldų informavimo centro komandai ir Plungės skautams už aktyvų dalyvavimą akcijoje. Taip pat dėkojame Plungės rajono savivaldybės administracijos darbuotojams bei Plungės vaikų globos agentūros „Cyrulys“ vaikams ir darbuotojams, kurie prisidėjo prie kapinių tvarkymo.

       Ši akcija Plungės rajono seniūnijose tęsis iki Visų šventųjų dienos. Akcijoje norą dalyvauti parreiškė ir vietos bendruomenės.

       Džiaugiamės, jog mūsų jaunoji karta aktyviai dalyvavo šioje akcijoje ir parodė puikų pavyzdį mūsų visuomenei, primindama, jog nevalia užmiršti ne tik savo artimųjų atminimo, bet ir tų išėjusiųjų, kurių kapais nebėra kam pasirūpinti.

        Šią pilietiškumo akciją remia UAB „Beinoro gralis“ ir Plungės rajono savivaldybė.

TIK MUMS VISIEMS PRISIDEDANT, NELIKS Nč– VIENO KAPO BE ŽVAKUTč–S PLUNGč–S MIESTE IR SENIŪNIJOSE.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.