Vyko kasmetinė pilietiškumo akcija „Nė vieno kapo be žvakutės!“

2020-11-04

 

 

 

Artėjant Visų šventųjų dienai, Plungės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba, Plungės atviras jaunimo centras, Plungėje veikiančios jaunimo organizacijos ir Plungės miesto seniūnija kasmet organizuoja jau tradicija tapusią akciją „Nė vieno kapo be žvakutės!“

Šiais metais kiekviena jaunimo organizacija akciją vykdė skirtingu laiku. Pamiršti kapeliai spalio 28 – 30 dienomis buvo sutvarkyti ir mirusieji žvakutės liepsnele prisiminti Plungės, Žlibinų ir Kantaučių kapinėse.

Dėkojame Plungės jaunimo organizacijoms – NVO „Krantas“, Plungės skautams ir  Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Plungės skyriui už dalyvavimą akcijoje. Taip pat dėkojame Plungės atviro jaunimo centro jaunuoliams ir jų vadovui Egidijui Vaškelevičiui, kurie prisidėjo prie kapinių tvarkymo.

Džiaugiamės, kad mūsų jaunoji karta ir šiemet, esant įtemptai situacijai ir apribojimams dėl COVID-19 ligos plitimo, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų dalyvavo šioje akcijoje ir parodė puikų pavyzdį mūsų visuomenei, primindama, jog nevalia užmiršti ne tik savo artimųjų atminimo, bet ir tų išėjusiųjų, kurių kapais nebėra kam pasirūpinti.

Šią pilietiškumo akciją remia UAB „Žemaitijos gralis“ ir Plungės rajono savivaldybė.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.