Vidaus reikalų ministerijoje vyko susitikimas dėl Babrungo upės pakrantės projekto Plungėje

2018-03-15

Kovo 15 d. Vilniuje su vidaus reikalų viceministru Giedriumi Siurpliu susitiko meras Audrius Klišonis, mero patarėjas Mantas Česnauskas, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Piepalienė, šio skyriaus vyr. specialistė Toma Rupeikė, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Tomas Jocys, šio skyriaus vyr. specialistė Laura Baumilė bei „Teritorijų prie Babrungo upės ir Gandingos hidroelektrinės tvenkinio poilsio ir rekreacijos zonų sukūrimo“  techninio projekto vadovas UAB „Urbanistika“ architektas Vaidotas Šeibokas.

Susitikimo metu tiek viceministrui, o vėliau ir Vidaus reikalų ministerijos Regioninės politikos departamento bei Centrinės projektų valdymo agentūros atstovams buvo pristatyti Babrungo upės pakrantės projekto techniniai sprendiniai bei aptartos galimybės verslininkams investuoti į numatomą sukurti infrastruktūrą.

Realizuojant rengiamą projektą, bus sukurta poilsio ir rekreacijos infrastruktūra prie Babrungo upės ir Gandingos hidroelektrinės tvenkinio (vadinamosios Plungės jūros), taip siekiant padidini dabartinių apleistų pakrančių rekreacinį ir investicinį patrauklumą. Projekto metu numatoma įrengti rekreacinės sportinės laivybos prieplaukas, pėsčiųjų tiltą, vaikų žaidimo, sporto ir mankštinimosi aikšteles, paplūdimį, pėsčiųjų ir dviračių takus, pertvarkyti esamas, įrengti naujas inžinerines komunikacijas, privažiavimo kelius, automobilių stovėjimo aikšteles, pilnaverčius želdynus, atitinkančius aktyvios ir pasyvios rekreacijos poreikius.

Susitikimas buvo sėkmingas, projekto techniniams sprendiniams buvo pritarta. Šiuo metu laukiama, kol bus pabaigtas rengti techninis projektas, kad Administracija galėtų teikti projekto paraišką įgyvendinančiajai institucijai.

Taip pat, siekiant į sukurtą infrastruktūrą pritraukti investicijas, kviečiame visus norinčius verslininkus jungtis prie šio projekto įgyvendinimo, teikti savo pasiūlymus galimoms komercinėms veikloms vykdyti.

 

Informaciją rengė

Strateginio planavimo ir investicijų skyrius, (8 448) 73 145

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.