Varkalių bendruomenė lauko estradą prašo perkelti prie sporto aikštyno

2018-05-09

 

Į Savivaldybės administraciją kreipėsi Varkalių bendruomenė – prašo perkelti į kitą vietą lauko estradą. Gegužės 9 dieną Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis susitiko su Varkalių bendruomenės pirmininku Ramūnu Donausku ir aktyviu šios bendruomenės nariu Vaidotu Skierumi bei Nausodžio seniūnu Dariumi Preibiu.

Prieš šešetą metų Varkalių bendruomenė prie Nausodžio seniūnijos pastato (Kulių g. 72) įrengė lauko estradą – pagal projektą sumontavo tvirtą lauko sceną, šalia trinkelėmis išgrindė aikštelę. Bėda ta, kad naujo statinio savo laiku neįregistravo.

Nuo 2017 metų gegužės Varkalių bendruomenė panaudos teise perėmė buvusios Nausodžio mokyklos mokomąsias dirbtuves ir ūkinį pastatą. Į tuščias buvusios mokyklos patalpas planuojama perkelti Nausodžio seniūnijos administraciją, o seniūnijos senąjį pastatą parduoti. Parduoti formuojamame sklype negali būti jokių neįregistruotų objektų.

Varkalių bendruomenė kreipėsi į Savivaldybę prašydama rasti lėšų, kad lauko estradą galėtų perkelti prie buvusios mokyklos sporto aikštyno – dirbtinės dangos krepšinio ir futbolo aikštelių. Kaip sakė R. Donauskas, jo kalbintos statybinės organizacijos už lauko estrados perkėlimo darbus norėtų gauti 5-7 tūkst. eurų.

Varkalių bendruomenės prašymas bus svarstomas artimiausiuose Savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.