Vairuotojai, būkite budrūs!

2019-09-02
 
 

 

 

Rugsėjis vėl pašaukė po vasaros atostogų į mokyklas grįžti mokinius, todėl Plungės rajono savivaldybės keliuose ir gatvėse ženkliai padaugėjo eismo dalyvių, ypač – rytais ir popiečio valandomis.

Rugpjūčio pabaigoje mūsų savivaldybėje perėjos prie mokymo ir ugdymo įstaigų buvo pažymėtos specialiu ženklu „Apsaugok mane“, kuris atkreipia vairuotojų dėmesį, jog perėja naudojasi daug vaikų.

Akcija „Apsaugok mane“ yra jau 20 metus skaičiuojantis Plungės rajono savivaldybės ir AB „Lietuvos draudimas“ bendradarbiavimo susitarimas visus pėstute ir dviračiais  keliaujančius rajono moksleivius rugsėjo mėnesį apdrausti nuo nelaimingų eismo įvykių. „Lietuvos draudimas“ mūsų  savivaldybės 1-4 klasių mokiniams šiemet padovanojo ir 1400 šviesą atspindinčių liemenių, kurios taps mokyklų nuosavybe ir bus naudojamos mokinių kelionių, kitų išėjimų iš mokyklos teritorijos metu.

Dėl tunelio po geležinkeliu statybos bei žiedinės sankryžos (Dariaus ir Girėno bei Lentpjūvės g.) statybos sudėtinga savo mokymo įstaigą pasiekti „Babrungo“ progimnazijos auklėtiniams. Prašome mokinius ir juos lydinčius asmenis atkreipti dėmesį į laikinai Dariaus ir Girėno gatvėje įrengtą pėsčiųjų perėją ir ja naudotis, kol bus pastatytas tunelis po geležinkeliu bei įrengta žiedinė sankryža. Baigus šiuos statybos darbus bus paskelbta informacija apie kitą eismo schemą Dariaus ir Girėno gatvėje tiek pėstiesiems, tiek transporto priemonių vairuotojams.

Pirmomis naujųjų mokslo metų dienomis prie pėsčiųjų perėjų, esančių netoli mokymo įstaigų, budės policijos pareigūnai. Rugsėjo mėnesį policijos pareigūnai kartu su Visuomenės sveikatos biuro specialistais surengs pirmokėliams saugaus eismo pamokėlių. Spalį planuojamas paskaitų ciklas 7 klasių moksleiviams apie teisinę atsakomybę, lapkritį mokyklose vyks atšvaitų dalinimo akcija.

Būkime drausmingi keliuose!

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.