Užbaigtas dar vienas projektas…

2019-10-24


Žemaičių Kalvarijos seniūnijos bendruomenė „Gardai“  baigė projektą „Treniruoklių ir vaikų žaidimo aikštelės įrengimas“. Projekto tikslas – sutvarkyti Žemaičių Kalvarijos miestelio viešą erdvę, įrengiant naują infrastruktūros objektą – lauko treniruoklių aikštelę ir  vieną  vaikų žaidimo vietą aktyviam gyventojų ir vaikų poilsiui.  Norime paskatinti bendruomenės žmones aktyviai sportuoti ir sveikatintis, naudojantis įrenginiais.

Žemaičių Kalvarijos  miestelio gyventojai iki šiol neturėjo vietos, kur galėtų tinkamai treniruotis, lauke. Nors miestelio gimnazija turi stadioną, bet jis nebeatitinka šiuolaikinių reikalavimų: bėgimo takai – asfaltas, kaskart sportuojantieji  rizikuoja savo sveikata. Todėl šiuo projektu siekėme pritaikyti pačiame miestelio centre esančio sporto ir poilsio parką aktyvaus poilsio mėgėjams, kurie galėtų saugiai sportuoti ramioje rekreacinėje vietoje.

Žemaičių Kalvarijos seniūnijos, senelių globos namų gyventojai,  miestelio svečiai, jaunimas, senjorai, vaikai galės sveikai, aktyviai praleisti laisvalaikį. Šis projektas prisidės prie gyvenimo kokybės gerinimo, viešųjų miestelio erdvių patrauklumo ir laisvalaikio užimtumo didinimo. Įgyvendinus projektą, pagerės miestelio žmonių tarpusavio santykiai, nes tuo metu, kai vieni sportuos, kiti galės ramiai ir jaukiai pasišnekučiuoti, pabendrauti. Kadangi visai šalia treniruoklių aikštelės yra senelių namai, o šių namų gyventojai yra labiausiai išsiilgę bendravimo, tai miestelio bendruomenė nors truputį praskaidrins šių žmonių vienatvę, taip jie bus įtraukti į visos bendruomenės gyvenimą. Kartu su senjorais į bendruomenę įsitrauks  ir miestelio jaunimas, jaunos šeimos. Tokiu būdu pagerės ir miestelio saugumo rodikliai, tikėtina, jog jaunimas turės mažiau progų šlaistytis be veiklos. Tai bus vieša erdvė, laisvai prieinama visiems bendruomenės nariams ir Žemaičių Kalvarijos miestelio svečiams. 

 

Projektą finansavo Žemės ūkio ministerija ir Plungės rajono savivaldybė.

 

 

Žemaičių Kalvarijos seniūnijos bendruomenės „Gardai“ inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.