Tunelio statytojai vejasi numatytų darbų grafiką

2018-07-18

 

 

Liepos 17 dieną Dariaus ir Girėno gatvėje, prie uždarytos pervažos per geležinkelį, įvyko pirmasis tunelinio viaduko po geležinkeliu statybos darbų aptarimas. Dalyvavo projekto užsakovų  bei rangovų atstovai, techninės priežiūros darbuotojai – tarptautinį konkursą laimėjusio AS „Latvijas tilti“ bei jiems talkinančių bendrovių AB „Eurovia Lietuva“ ir UAB „Plungės lagūna“ atsakingi specialistai.

Kaip po gamybinio pasitarimo informavo Savivaldybės administracijos Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis, pagal techninės priežiūros specialistų vertinimą buvo konstatuota, jog rangovai šiek tiek (8,5 proc.) atsilieka nuo numatytų darbų grafiko. Priežastis pateisinama: nors sutartis jau buvo pasirašyta, darbų pradžia kiek vėlavo dėl statybos sprendinių derinimo su AB „Lietuvos geležinkeliai“.

Rangovai savo ruožtu pažymėjo, jog iki gruodžio mėnesio pradžios planuoja pasivyti ir įvykdyti pirmąjį tunelio po geležinkeliu statybos darbų etapą. Tai reiškia, jog bus iškasta pusė tunelio (nuo degalinės).

Iki liepos 17 dienos rangovai jau buvo atlikę šiuos darbus:  įsirengę ir aptvėrę statybvietę, padarę pėsčiųjų taką per geležinkelį, sukalę vieną (iš 6) spraustasienę. Šiuo metu atliekami 0,4 kV elektros linijos perjungimo darbai, ardomas prie geležinkelio esančios Dariaus ir Girėno gatvės atkarpų asfaltas ir šaligatviai, šalinami čia augę medžiai. Vyksta pasiruošimo darbai ryšių linijoms perjungti.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.  


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.