Trijų aukštų pastatas „Plungės autobusų parko“ administracijai per didelis

2018-05-03

 

 

Bendrovėje  „Plungės autobusų parkas“ lankėsi Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis ir Turto skyriaus vedėja Živilė Bieliauskienė, kurie apžiūrėjo įmonės valdomas patalpas.

„Plungės autobusų parko“ direktorius Rimantas Kmieliauskas neslėpė, jog jau penkti metai laukia, kol baigsis rajono valdžios derybos su AB „Lietuvos geležinkeliai“, ir Plungėje bus sujungtos dvi – autobusų ir geležinkelio – stotys. Jei taip įvyktų, „Plungės autobusų parko“ administracija persikeltų į Stoties gatvėje esantį geležinkelio stoties pastatą. Tačiau jau daug metų , kaip „Plungės autobusų parkas“ įsikūręs Pramonės prospekte esančiame trijų aukštų (beveik 2 tūkst. kv. m) pastate. Šalia jo yra erdvios dirbtuvės ir kiemas, kuriame surikiuoti nebevažiuojantys autobusai.

Trijų aukštų pastate „Plungės autobusų parko“ administracijai užtenka trijų nedidelių kabinetų – direktoriui, buhalterei, inžinieriui. Dar viena patalpa skirta archyvui. Apie 300 kv. m nuomojasi galanterijos gaminius (darbo, medžioklės drabužius, automobilių sėdynių užvalkalus ir kt.) siuvanti Algirdo Motiejausko siuvykla. Likusios pastato patalpos nenaudojamos, nors anksčiau veikė ir parduotuvė, ir dar viena siuvykla.

Savivaldybės administracijos direktorius G. Bagužis pasiūlė „Plungės autobusų parko“ administracijai atlikti būtinas pastato vertinimo procedūras, siekiant sužinoti pradinę pastato vertę, jei Savivaldybė nuspręstų parduoti šias patalpas aukciono būdu.

 

Plungė rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.