Tiltas per Pietvę jau suremontuotas

2018-07-27

 

 

„Atsiprašome už laikinus nepatogumus!“ – vis dar skelbia Stanelių kaimo gale, netoli tvenkinio, kelininkų įbesta informacinė lentelė. Nuo rudens susisiekimas tarp Stanelių ir Vilkaičių kaimų buvo komplikuotas dėl kelio Nr. 3207 Staneliai–Vilkaičiai ruožo nuo 1,1 iki 3,55 km kapitalinio remonto.

Į šią kelio atkarpą patenka ir tiltas per Pietvės upelį, kurį 1980 metais užtvenkus buvo suformuotas dirbtinis Stanelių tvenkinys. Už kelių šimtų metrų nuo tilto eina geležinkelio linija.

Kol projekto rangovas (UAB „Žemaitijos keliai“) remontavo tiltą, eismas čia buvo draudžiamas. Norint patekti į kitą tilto pusę, reikėjo rinktis maršrutą per Plungę arba Lieplaukę, dėl to susidarydavo apie 14 kilometrų apylanka. Tilto remonto darbų pabaigos labai laukė vietos ūkininkai, kurių dirbami laukai plyti skirtinguose Pietvės krantuose. Kitu, nei įprasta, maršrutu, praėjusiais mokslo metais turėdavo važiuoti ir vaikus iš kaimų surenkantys mokykliniai autobusiukai.

Atnaujintą tiltą apžiūrėjo ir įvertino Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas, pavaduojantis Administracijos direktorių, ir Paukštakių seniūnas Aurimas Vasiliauskas. Asfaltas nurodytoje kelio Staneliai– Vilkaičiai atkarpoje (nuo 1,1 iki 3,55 km) dar nepaklotas, tačiau Paukštakių seniūnas A. Vasiliauskas iš kelininkų gavo patikinimą, kad projekte numatyti darbai bus baigti iki rugsėjo mėnesio.

Dar anksčiau, 2016 metų rugpjūtį, Lietuvos automobilių kelių direkcija ir UAB „Žemaitijos keliai“ buvo sudarę rangos sutartį dėl  kelio Nr. 3207 Staneliai–Vilkaičiai ruožo  nuo 3,55 iki 4,85 km (per Kepurėnus) asfaltavimo.

Žvyrkelių per gyvenvietes asfaltavimo darbai vykdomi pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities ,,Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ veiklą „Parama vietiniams keliams“.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.