Tęsiama tradicija kiekvienam naujagimiui skirti po dovanėlę su Plungės simbolika

2020-12-30


 Vaiko gimimas yra didelė šventė ne tik jo tėvams, šeimai, bet ir gimtam miestui, miesteliui ar kaimui. Plungės rajono savivaldybė tęsia tradiciją pasveikinti visus atžalos susilaukusius mamas ir tėčius įteikiant kūdikiui po simbolinę dovanėlę. Stojus 2021-iesiems kiekvienam įregistruotam kūdikiui, kurio gyvenamoji vieta bus deklaruota Plungės rajono savivaldybėje, Savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje  bus įteiktas spalvingas, po maudynių labai reikalingas medvilninis kilpinis rankšluostis-pončas su gobtuvu. Kartu su kūdikio gimimo faktą liudijančiu dokumentu tėveliams taip pat bus perduotas ir Savivaldybės vadovų pasirašytas sveikinimas su palinkėjimu vaikui augti sveikam, mylimam, mylėti artimuosius bei savo kraštą ir valstybę.

Dovanėle galės džiaugtis ir užsienyje gimę kūdikiai, jei jų tėveliai nuspręs deklaruoti vaiko gyvenamą vietą Plungės rajono savivaldybėje. Tuo norima priminti, kad Plungė jų laukia sugrįžtant namo.

Baigiantis 2020-iesiems Civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojos suskaičiavo, jog iki gruodžio 30 dienos buvo įregistruota 315 plungiškiams gimusių vaikų, tarp jų – net 6 dvynukų poros! Naujagimiams, kurie pasaulį išvydo 2020-aisiais, dovanų teko spalvingas vaikiškų standartinių išmatavimų natūralaus pluošto patalynės komplektas bei nuoširdūs Savivaldybės vadovų palinkėjimai augti sveikiems ir mylimiems.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.