Tarptautinė mokytojų diena Plungėje

2021-10-05

 

Šią saulėtą spalio 5-osios popietę M. Oginskio rūmuose paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Sveikinimo ir padėkos žodžiai tarti mūsų rajono šviesuliams – pedagogams bei visoms švietimo įstaigų bendruomenėms. Ä® renginį dėl COVID-19 prevencijos buvo pakviesti tik nominuoti pedagogai ir jų kolektyvų atstovai, tačiau Savivaldybės vadovai bei Švietimo ir sporto skyrius šios dienos renginyje pagerbė ir sveikinimus bei linkėjimus perdavė visiems rajono švietimo įstaigų bendruomenės nariams.

Pagerbimo ir padėkos už savo darbą yra vertas kiekvienas rajono Mokytojas. Dalis jų už nuoširdų darbą ir jo rezultatus kasmet per Tarptautinę mokytojų dieną pagerbiami padėkos raštais.

Šiemet pedagogams buvo skirtos Ministro Pirmininko, švietimo, mokslo ir sporto ministro bei Plungės rajono savivaldybės mero padėkos raštai.

Ministro Pirmininko padėkos raštas įteiktas Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui, ugdymo karjeros koordinatorei Daiva Gramalienei.

Švietimo, mokslo ir sporto ministro padėkos raštai įteikti Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos fortepijono mokytojai metodininkei, koncertmeisterei metodininkei Romenai Bernotienei, Plungės „Saulės“  gimnazijos direktoriui Algimantui Budriui ir šios gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai metodininkei Ramutei Damulienei.

Mero Audriaus Klišonio padėkomis pagerbtos keturios pedagogės: „Babrungo“ progimnazijos matematikos vyresnioji mokytoja Vidutė Uogienė, „Ryto“ pagrindinės mokyklos biologijos vyr. mokytoja, geografijos mokytoja Vitalija Gladiševa, Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos socialinė pedagogė, mokytoja metodininkė Gitana Jurčienė bei Plungės technologijų ir verslo mokyklos anglų kalbos mokytoja metodininkė Veronika Razgienė.

Renginio kulminacija – „Metų mokytojo“ paskelbimas. Meras Audrius Klišonis ir Administracijos direktorius Mindaugas Kaunas garbingą nominaciją ir 1 000 eurų piniginę premiją įteikė Plungės „Saulės“ gimnazijos geografijos mokytojai ekspertei Ingridai Tamošauskienei.

Renginyje taip pat buvo pagerbta Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Vida Bondauskienė  už bendrystę su Savivaldybės administracija ir pastangas švietimo sistemos labui. Jai padėkojo Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas.

Renginyje taip pat dalyvavo ir pedagogus pagerbė Savivaldybės mero pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas ÄŒesnauskas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyriausioji specialistė Regina Pocienė.

Renginio dalyvius džiugino Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniai.

Dėl COVID-19 apribojimų kukliu, tačiau prasmingu renginiu siekta atkreipti dėmesį į mokytojų profesijos svarbą bei pagerbti tuos, kurių kasdienis darbas ir jo rezultatai yra ypač svarbūs augančiam piliečiui bei visos šalies dabarčiai ir ateičiai.

Dar kartą sveikiname mokytojus ir visus švietimo įstaigų darbuotojus su Tarptautine mokytojų diena! Stiprybės ir vidinio pašaukimo Jūsų kasdienybei!

 

Plungės r. savivaldybės inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.