Tarp geriausiai dirbančių – Plungės turizmo informacijos centras!

2019-01-28

 

 

 

 

Sausio 25-27 dienomis Vilniuje, LITEXPO salėse, jau septintą kartą vyko tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR, kuri šiemet vėl  kvietė sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą.  

Šioje parodoje buvo laukiami ne tik besidomintys naujomis turizmo galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje tautiečiai, norintys susiplanuoti įdomiausias keliones, bet ir aktyvaus laisvalaikio entuziastai, ieškantys naujų idėjų bei maršrutų. ADVENTUR paroda išskirtinė ir tuo, kad čia iškilmingai apdovanojami sėkmingiausiai turizmo srityje dirbę ir dešimtyje nominacijų varžęsi buvusio Turizmo departamento (dabar VšĮ „Keliauk Lietuvoje“), turizmo asociacijų ir turizmo profesionalų atrinkti nominantai.

Apdovanojimus paskelbtiems nugalėtojams įteikė ir nugalėtojus sveikino LR Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, LR ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius ir turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ direktorius Dalius Morkvėnas.


Sėkmingiausiu 2018 metų turizmo produktu pripažintas Pakruojo dvaras, turizmo ambasadoriumi – fotografas Marius Jovaiša, kelionių organizatoriumi – UAB „Baltic Bike Travel“, sveikatos turizmo paslaugų teikėju –  „Eglės“ sanatorija Birštone,  žiniasklaidos projektu, skatinančiu turizmą – socialinė platforma www.welovelithuania.lt,  turizmo iniciatyva – projektas „Surink Lietuvą“, apgyvendinimo paslaugų teikėju – viešbutis „Pacai“, kaimo turizmo paslaugų teikėju – kaimo turizmo sodyba „Pas Vytą“, 2018 metų turizmo traukos vietove – Biržų rajonas.

Parodoje dalyvavę plungiškiai ypatingai laukė momento, kai bus paskelbtas sėkmingiausiai 2018 metais dirbęs turizmo informacijos centras, nes šioje kategorijoje kartu su kolegomis iš Vilniaus ir Palangos buvo teiktas ir Plungės TIC, vadovaujamas Sandros Kasmauskienės, kolektyvas. Visgi sėkmingiausiu centru 2018 metais pripažintas VšĮ „GO Vilnius“.  Papildomas prizas – už inovatyvumą – avansu įteiktas VšĮ „Kaunas 2022“ projektui.

Šių metų ADVENTUR parodos pagrindinė tema – potyrių turizmas. Būtent potyrių Plungės paviljone  lankytojų srautą aptarnavę Plungės TIC, kaimo turizmo sodybų, ŽNP, Plungės viešosios bibliotekos darbuotojai žadėjo pačių įvairiausių, tačiau su viena sąlyga – jei tik turistai aplankys Plungės kraštą!

Penktadienį edukacijos metu parodos dalyviams Plungės viešosios bibliotekos darbuotojai pristatė projektą  „Holograminis paveldas: inovacijos bibliotekoje- XIX a. pilaitėje laikrodinėje“: parodė sukurtą 3D holograminį turą, kuriame inovatyviai aktualizuojamas kultūros paveldas bei pateikiami holograminiai Plungės dvaro parko gyvūnijos ir augalijos fragmentai. Šeštadienį  ansamblis „Platele“ pristatė tradicines Užgavėnes –  kaukes ir personažus, Užgavėnių dainas, šokius. Didelio parodos lankytojų dėmesio sulaukė ir išraiškingų formų Morė. Nusifotografavusieji su ja gali tikėtis nuolaidų lankydami Plateliuose vienintelį ir nepakartojamą Užgavėnių  kaukių muziejų.

 


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.
 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.