Tėvų, mokančių įnašus, ir žemės nuomos mokesčio mokėtojų dėmesiui!

2020-07-28

 

Plungės rajono savivaldybės administracija į gyvendina projektą „Teikiamų paslaugų procesų tobulinimas ir aptarnavimo kokybės gerinimas Plungės rajono savivaldybėje“ Nr. 10.1.3-ESFA-R-920-81-0003 pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 10.1.3-ESFA-R-920 priemonę „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“ ir turimai finansų ir apskaitos valdymo, strateginio veiklos planavimo ir optimizavimo „MyLOBster“ programinei į rangai į sigijo funkcionalumų išplėtimo paslaugas, skirtas žemės nuomos mokesčio administravimo modulio funkcionalumams bei tėvų į našų administravimo modulio funkcionalumams išplėsti.

Žemės nuomos mokesčio administravimo modulio funkcionalumų išplėtimas leidžia siųsti programos suformuotas žemės nuomos mokesčio deklaracijas (pirmines ir patikslintas) žemės nuomos mokėtojams el. paštu, primena apie mokesčio skolos priminimų siuntimą el. paštu, išsaugo suvestų mokėtojų el. pašto adresus. Pasitelkus modulį žemės nuomos mokesčio deklaracijose galima sukurti naują skiltį , kurioje matytųsi deklaracijos išsiuntimo kartų skaičius, išsiuntimo datos, laikas. Filtrų pagalba galima formuoti deklaracijų, skolos priminimų ar bendrą šių duomenų siuntimo informaciją.

Tėvų į našų administravimo modulio funkcionalumų išplėtimas apima programos suformuotų tėvų į našų mokėjimo kvitų siuntimą mokėtojams el. paštu, tėvų į našų skolos priminimų formavimą ir siuntimą el. paštu, taip pat – mokėtojų adresų išsaugojimą programoje.

Tėvai, mokantys į našus, turi pranešti (jei dar nebuvo pranešę) savo el. pašto adresą į staigų, kurioms moka į našus (pvz., vaikų lopšeliui-darželiui), administracijai.

Savivaldybės administracija prašo fizinių ir juridinių asmenų – valstybinės žemės nuomininkų  (naudotojų) – kreiptis į Savivaldybės administraciją (Vytauto g. 12) Bendrųjų reikalų sk. (115 kab.) ir pateikti prašymą dėl informacijos, susijusios su valstybinės žemės nuomos mokesčiu, siuntimo el. paštu. Prašymų iš valstybinės žemės nuomininkų laukiama iki spalio 1 dienos.

 

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.