Sutarta dėl ugdymo proceso organizavimo bendrojo ugdymo mokyklose

2020-05-15

 

2020 m. gegužės 13 d. nuotoliniame pasitarime su švietimo į staigų vadovais sutarta, kaip bus vykdomas ugdymo procesas Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklose iki birželio 19 d.

Iki 2020 m. birželio 5 d. mokiniams, besimokantiems pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, ugdymas bus vykdomas nuotoliniu būdu.

Nuo 2020 m. birželio 8 d. iki birželio 19 d. bus vykdomas mišrus ugdymas (dalis veiklų bus vykdoma nuotolini būdu arba švietimo į staigose). Nors rekomenduojama veiklas vykdyti nuotoliniu būdu. Sutarta, jog šiuo laikotarpiu mokyklos organizuos konsultacijas mokiniams, sudarys galimybes užpildyti ugdymosi spragas, kartos kai kurias ugdymo programų dalis, organizuos neformaliojo švietimo veiklas, vykdys projektinę veiklą, teiks švietimo pagalbą. Mokykloms palikta teisė pačioms, į vertinus rizikos faktorius, priimti sprendimus ir bendruomenėse galutinai susitarti, kokios veiklos bus vykdomos nuotoliniu būdu, o kurios – mokyklose. Atkreiptinas dėmesys, jog dalis pedagogų patenka į rizikos grupes, todėl dalies veiklų nebus į manoma vykdyti ne nuotoliniu būdu.

Visais atvejais tėvai ir mokiniai bus informuoti, kurios veiklos gali vykti ne nuotoliniu būdu. Atkreipiame dėmesį , jei tėvai nesutiks, kad vaikas atvyktų į į staigą, jam veikla bus organizuojama nuotoliniu būdu. Laikotarpiu nuo birželio 8 iki 19 d. mokykloms rekomenduojama veiklas organizuoti nedidelėmis grupėmis, laikantis visų saugumo reikalavimų.

Abiturientams iki egzaminų sesijos pradžios bus organizuojamos konsultacijos. Mokyklos informuos abiturientus, kurios konsultacijos vyks nuotoliniu būdu, o kurios bus vykdomos mokyklose ar mokyklų teritorijose.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.