Stambiagabaričių atliekų surinkimas ir išvežimas Plungės rajone

2018-03-16

 Atliekų (mišrių komunalinių, pakuočių, stiklo pakuočių ir didžiųjų atliekų) surinkimo grafikas Plungės rajone skelbiamas spaudoje, UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras”, UAB „Valda”, Plungės rajono savivaldybės tinklalapiuose.

 Stambiagabaritės atliekos renkamos apvažiavimo būdu pagal grafiką kovo ir rugsėjo mėnesiais.

 Didelių gabaritų atliekos – seni baldai (kėdės, lovos, spintos, stalai, komodos ir kt.), seni namų apyvokos daiktai (langų, durų rėmai, dviračiai, kilimai, automobilinės kėdutės, vežimėliai, talpos), buitinė technika (seni šaldytuvai, viryklės, mikrobangės ir kt.) ir kitos buityje susidarančios didelių matmenų atliekos.

 Draudžiama didelių gabaritų atliekas mesti į mišrių komunalinių atliekų, pakuotės atliekų ar kitus šioms atliekoms neskirtus konteinerius ar palikti šalia jų, kai stambiagabaričių atliekų rinkimas bus baigtas.

 Didelių gabaritų atliekos visus metus iš gyventojų priimamos nemokamai Atliekų priėmimo aikštelėje Jėrubaičių k., Plungės r. Darbo laikas I-VI 7.30-19.00 val., VII 8.00-16.00 val. Tel. 8-630-01276. Dėmesio! Pristačius neiškomplektuotą (neišardytą) buitinę techniką į aikštelę ir priėmėjui nurodžius vietinės rinkliavos mokėtojo kodą, bus sumažinamas 0,06 Eur už 1 kg kitų metų vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą mokestis. Nenurodžius rinkliavos mokėtojo kodo, nebus mažinamas rinkliavos mokestis.

 Įspėjame, kad nugenėtų medžių šakos nėra stambiagabaritės atliekos.

 

 Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.