Sprendimą dėl nemokamo keleivių vežimo autobusais priims Savivaldybės taryba

2020-07-07

Plungės rajono gyventojai jau kuris laikas, pasibaigus karantinui, nuo birželio 17 dienos, kai buvo atnaujinti visi UAB „Plungės autobusų parkas“ autobusų maršrutai, buvo vežami nemokamai.

Liepos mėnesio išvakarėse buvo pateikta informacija, kad Plungės rajono savivaldybės administracijos vadovai sulaukė UAB „Plungės autobusų parkas“ valdybos siūlymo ir toliau Plungės rajone organizuoti nemokamą keleivių vežimą vietinio susisiekimo miesto ir priemiesčio maršrutų autobusais.

Pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. birželio 6 d. nutarimo Nr. 567 „Dėl savivaldybių turtinių ir neturtinių teisių į gyvendinimo savivaldybių valdomose į monėse tvarkos aprašo patvirtinimo“ aktualios redakcijos 2.3. ir 9.1. papunkčius, savivaldybės savo valdomoms į monėms turi išsiųsti lūkesčių raštą, kuriame nurodyti, ko tikisi iš į monės. Toks raštas buvo siųstas UAB „Plungės autobusų parkas“, jame buvo punktas dėl nemokamo vežimo. Bendrovės valdyba svarstė šį klausimą, jam pritarė, o pagal akcininko atstovo poziciją valdyboje buvo aišku, kad nemokamam keleivių vežimo organizavimui pritaria ir akcininkas.

Tačiau sprendimo dėl nemokamo keleivių vežimo teks palaukti, nes tokį sprendimą priimti – Savivaldybės tarybos teisė. Tenka apgailestauti, kad informacija apie bendrovės valdybos siūlymą visuomenei buvo paviešinta per anksti, dėl to buvo suklaidinti rajono gyventojai.

Savivaldybės administracija į sipareigoja teikti sprendimo projektą Savivaldybės tarybai ir tikisi, kad liepos 30 dienos posėdyje bus priimtas teigiamas sprendimas dėl nemokamo pavėžėjimo autobusais, kaip numatyta Savivaldybės administracijos „Plungės autobusų parkas“ išsiųstame lūkesčių rašte bei Savivaldybės tarybos valdančiosios koalicijos programoje.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.