Spaudos konferencijoje – apie Universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso projektą

2019-10-01

 

 

Rugsėjo 30 dieną Savivaldybėje įvyko spaudos konferencija, kurioje Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas, Viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Jūratė Garčinskaitė, mero pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė pasidalino informacija apie Mendeno gatvėje planuojamo statyti Universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso projekto eigą.

Plungės rajono savivaldybės administracija šiemet jau skelbė apie Universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso statybos darbų pirkimą Centriniame viešųjų pirkimų portale (CVPP). Siūlymą statyti kompleksą pateikė vienas verslo subjektas, kurio pasiūlyta darbų kaina buvo per didelė perkančiajai organizacijai. Pasiūlymas atmestas, viešojo pirkimo procedūra baigta, Savivaldybės administracija rengia dokumentus naujam konkursui.

Per spaudos konferenciją informuota, kad Savivaldybės administracija jau pasirašė sutartį su ESO dėl mažo gabarito tranzitinės  transformatorinės Mendeno gatvėje įrengimo, taip pat jau atplėšti vokai  su viešojo pirkimo „Universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso Mendeno g. 1C, Plungėje, statybos darbai (lietaus kanalizacijos nuo šulinio ŠL1-8 iki išleistuvo įrengimo darbai)“ pasiūlymu.

Šie Mendeno gatvės infrastruktūros gerinimo darbai reikalingi būsimam Universalaus sporto ir sveikatingumo kompleksui, kurio statybą tikimasi pradėti kitais metais.

Plačiau apie planuojamus darbus, susijusius su sporto kompleksu,  – vaizdo reportaže.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.