Spalio 5 d. Plungėje vyks tarptautinė konferencija „Istorinių parkų teisinis reglamentavimas, priežiūra ir atnaujinimas. Prancūzijos ir Lietuvos patirtis“. Kviečiame registruotis ir dalyvauti

2018-09-20

 

 

Plungės rajono savivaldybė palaiko ir stengiasi puoselėti glaudžius kultūrinius ryšius su Prancūzijos Respublikos ambasada Lietuvoje. Dar prieš metus Plungėje, pasibaigus pirmą kartą surengtai Prancūzų kultūros savaitei, su ambasadoriumi Philippe Jeantaud bei Prancūzų instituto vadovu Jean Marie-Sani buvo sutarta, jog šiemet, minint Lietuvos valstybės šimtmetį, 2018 m. spalio 5 d. Plungėje, Mykolo Oginskio rūmuose, bus surengta tarptautinė konferencija „Istorinių parkų teisinis reglamentavimas, priežiūra ir atnaujinimas. Prancūzijos ir Lietuvos patirtis“.

Neabejojame, jog ne tik Plungei, bet ir daugeliui savivaldybių labai aktualūs parkų priežiūros bei atnaujinimo klausimai, parkų teisinis reglamentavimas. Todėl tikime, jog planuojama konferencija bus didelis reikalingos profesinės patirties šaltinis ir puiki proga padiskutuoti.

Maloniai kviečiame aktyviai dalyvauti būsimoje konferencijoje, pakviečiant kultūros paveldo, aplinkos apsaugos specialistus ir visus, kuriems aktuali ši tema.

Užsiregistruoti į konferenciją maloniai prašome iki rugsėjo 30 d. čia.

 

Savivaldybės informacijaSauliaus Narkaus nuotraukos

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.