Smulkaus ir vidutinio verslo atstovus Plungės miesto pramonės rajone konsultuoja SVV asociacijos atstovas

2020-09-04

 

 

 

Plungės smulkiojo verslo asociacija kartu su Plungės rajono savivaldybe 2020 metais įsteigė naują – vykdančiojo direktoriaus – pareigybę. Šį darbą dirbantis žmogus yra ne tik pagrindinis Plungės smulkiojo verslo asociacijos narių koordinatorius ir pagalbininkas, jis taip pat teiks informavimo ir konsultavimo paslaugas visiems, ketinantiems steigti savo įmonę ar plėtoti jau veikiančiosios veiklą.  

Liepos 1 d. oficialiai pasirašyta darbo sutartis su idėjų nestokojančia Aurelija Gedmintaite. Tikimasi, kad ji, kaip vykdančioji direktorė, kompensuos rajone viešųjų verslo konsultavimo paslaugų trūkumą.

Į SVV asociacijos vykdančią direktorę Aureliją įvairiais klausimais, susijusiais su verslo steigimu ir plėtra, gali kreiptis visi rajono SVV subjektai. Ji konsultuos, kokią pagalbą pradedant verslą mūsų rajone siūlo Savivaldybė, Užimtumo tarnyba bei Vietos veiklos grupė ar kitos institucijos. Taip pat galėsite sužinoti daugiau informacijos apie Plungės smulkiojo verslo asociaciją (PSVA) ir, jei norėsite, prie jos prisijungti.

Konsultacijos rajono SVV subjektams teikiamos:

Pramonės pr. 4 b., Plungės mieste

Tel. +370 602 96404

El. p. plungessva@gmail.com

 

 
 
Informaciją parengė
Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Vaitkuvienė ir
Plungės smulkiojo verslo asociacijos vykdančioji direktorė Aurelija Gedmintaitė
 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.