Smagia daina ir šokiu latvius sveikino Platelių folkloro ansamblis „Platele“

2018-05-23


 

Plungės rajono savivaldybės administracija, bendradarbiaudama su Latvijos Koknesės ir Jekabpilio savivaldybėmis bei Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centru, įgyvendina projektą „Darnaus turizmo paslaugų plėtra, priimant bendrus sprendimus, AttractiveFORyou“, kurį iš dalies finansuoja Europos regioninės plėtros fondas. Projekto vykdymo metu partneriai pristato savo rajonų turistinius objektus, supažindina su kultūriniu ir kulinariniu paveldu.  

Plungės rajono savivaldybės delegacija kartu su kolegomis iš Jekabpilio ir Rokiškio savaitgalį dalyvavo Koknesėje vykusioje miesto šventėje. Smagia daina ir šokiu susirinkusius šventės dalyvius sveikino Platelių folkloro ansamblis „Platele“, tradicinėje amatų mugėje dalyvavo ir savo kūrinius pristatė tautodailininkai Vaiva Jundulaitė- Kuosienė, Laima Puidokienė ir Viktoras Raibužis. Plungės turizmo informacijos centro vadybininkė supažindino su turizmo mūsų rajone galimybėmis, lankytinomis vietomis ir objektais.

Plungės rajono savivaldybės informacija

 

Už šio straipsnio turinį atsako Plungės rajono savivaldybės administracija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.