Siūlo Savivaldybei dalįteiktų paslaugų perleisti vietos bendruomenėms, nevyriausybiniam sektoriui

2018-10-31

 

Spalio 30 dieną Savivaldybėje Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro ekspertas Ričardas Diržys pristatė Savivaldybės teikiamų paslaugų biudžeto analizę pagal teikiamų viešųjų paslaugų (sportas, kultūra, sveikata, socialinių paslaugų teikimas, švietimas) sritis. 

Susitikimo metu pristatyta ir Ūkio ministerijos pavedimu VŠĮ „Versli Lietuva“ atlikta „Viešųjų paslaugų perdavimo“ analizė, viešųjų pirkimų į statymo taikymo galimybės bei kiti alternatyvūs sprendimai.

Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras vykdo Nacionalinės pažangos programos priemonių plano į gyvendinimo stebėseną ir vertina, kiek kiekviena savivaldybė perdavė viešųjų paslaugų ne tik savo kontroliuojamoms biudžetinėms ar viešosioms į staigoms, bet ir kiek konkurso būdu tokias paslaugas į vairiais būdais perka iš kitų paslaugų teikėjų.

Pasak R. Diržio, siekiamas rodiklis, kad iki 2020 metų bent 15 proc. savivaldybių teiktų paslaugų (sporto, kultūros, socialinių paslaugų, švietimo srityse) būtų perduota teikti vietos bendruomenėms, nevyriausybiniam ir privačiam sektoriui.

Susitikime su ekspertu R. Diržiu dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis, Savivaldybės kontrolierė Danutė Jarašiūnienė,  Finansų ir biudžeto skyriaus vedėja Daiva Mažeikienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja Genovaitė Pečkauskienė, Protokolo skyriaus vedėja Jovita Šumskienė, už aptariamas sritis atsakingi Savivaldybės administracijos specialistai, taip pat Savivaldybės tarybos narys Algirdas Pečiulis, kai kurių nevyriausybinių organizacijų atstovai, į staigų vadovai.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.