Seminaras su vienu geriausiu atletinio rengimo treneriu

2021-02-18

Vasario 11 d. Plungės sporto ir rekreacijos centro treneriai turėjo galimybę dalyvauti seminare, kurį vedė krepšinio atletinio rengimo treneris Evaldas Kandratavičius, kurio paskutinė „darbo stotelė“ buvo Maskvos srities „Khimki“ krepšinio klubas, kur dirbo kartu su Rimu Kurtinaičiu.

Seminaras, kurį sudarė teorinė ir praktinė dalys, vyko nuotoliniu būdu. Pagrindinė tema, kurią pristatė E. Kandratavičius, buvo fizinio krūvio jaunųjų krepšininkų rengimo procese reguliavimas – darbo ir poilsio intervalų derinimas.

Centro krepšinio treneris Mindaugas Tamušauskas džiaugėsi turėjęs galybę paklausyti profesionalaus krepšinio specialisto. Pristatyta tema buvo sudėtinga, bet tuo pačiu ir labai naudinga. Mindaugas sako, kad norint įgyvendinti visas pateiktas rekomendacijas, būtinos specialios priemonės.

Seminaru patenkintas liko ir tinklinio treneris Aloyzas Damulis. Treneris teigė, kad nors seminaras labiau skirtas krepšinio treneriams, tačiau daug dalykų, išsakytų seminaro metu, galima pritaikyti ir tinklinio sporte.
Dėkojame Mindaugui Bondauskiui už surengtą seminarą su vienu geriausiu Lietuvos atletinio rengimo treneriu ir galimybes pagilinti trenerių profesines žinias.


Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.