Seimo Pirmininkas V. Pranckietis Plungėje neišgirdo nė vieno pikto klausimo

2018-05-18

 

 

Gegužės 18 dieną Plungės savivaldybėje lankėsi Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, kuris susitiko su rajono vadovais, bendravo su Savivaldybės administracijos ir biudžetinių įstaigų darbuotojais. Seimo Pirmininkas dalyvavo Alsėdžiuose surengtuose 6-osios regiono jaunimo statutinių profesijų dienos renginiuose, skirtuose kariuomenės ir visuomenės ryšiams stiprinti bei partizanams pagerbti, o Žemaičių Kalvarijoje bendravo su žemės ūkio specialistais, kaimo bendruomenių pirmininkais, kultūros centrų filialų darbuotojais, seniūnais ir Žemaitijos nacionalinio parko vadovais.

Meras Audrius Klišonis pasidžiaugė, jog šis Seimo Pirmininko vizitas į Plungę šiemet – ne paskutinis, mat iš V. Pranckiečio pavyko išgauti pažadą, jog Seimo Pirmininkas į Plungę atvyks dar kartą rugsėjo 22 dieną, kai Plungiškių draugijos iniciatyva Plungės dvaro parke bus pastatytas ir iškilmingai atidengtas paminklas M. K. Čiurlioniui.

Seimo Pirmininkas pažymėjo, jog per vieną savaitę du kartus vyko į Žemaitiją, kuri jam yra didelis atradimas.

„Kai atvykstu į kokią savivaldybę, visada žmonėms sakau, jog laukiu ir nepatogių klausimų. Plungėje tokių klausimų nesulaukiau. Kalbėdamas kitose savivaldybėse dažnai Plungę teikiu kaip pavyzdį, nes miestas turi puikių pramonės įmonių, o kur dar iš anų laikų likęs novatoriškas Oginskių požiūris ir jų palikimas! Džiaugiuosi, kad šiuo metu mūsų šalies ekonomika stabili. Iš pradžių Lietuvos žmonės buvo pikti dėl alkoholio kontrolės, tačiau rezultatas akivaizdus, nes 70 procentų sumažėjo vadinamojo „rašalo“ pardavimai. Štai dabar kaimo moterys prašo apriboti ir alaus prekybą „bambaliais“, dėl to, manau, jau išaugo nealkoholinio alaus populiarumas, tačiau aš pats linkęs rinktis įprastą alų“, – neslėpė V. Pranckietis.

Savivaldybės salėje surengtame susitikime dalyvavo Seimo nariai Jonas Varkalys ir Andriejus Stančikas. Seimo Pirmininkas kalbėjo, jog dirbti su 140 Seimo narių nėra paprasta, prisipažino, jog dažnai ragina Seimo narius nekonkuruoti tarpusavyje dėl geresnės įstatymų pakeitimų statistikos.

V. Pranckietis taip pat atkreipė dėmesį ir į gerą tarpusavio bendravimo toną.

„Esu prieš patyčias, kur tai bebūtų: mokyklose, kolektyvuose, net Seime! Žmogus turi būti vertinamas kaip asmuo. Tačiau nereikia vaidinti ir perdėtai save demonstruoti. Būti savimi – pats geriausias politiko įvaizdis“, – kalbėjo V. Pranckietis.

Atėjus paklausimų metui Savivaldybės administracijos darbuotojai klausė, kokia Seimo Pirmininko pozicija dėl dvigubos pilietybės, kokios permainos numatytos švietimo sistemoje, įvedant etatinį apmokėjimą mokytojams už darbą. V. Pranckietis sakė asmeniškai pasisakąs už dvigubos pilietybės įteisinimą, o dėl etatinio apmokėjimo mokytojams pažadėjo organizuoti atskirą seminarą švietimo skyrių darbuotojams.

Vizitui į Plungę atminti Seimo pirmininkas įteikė merui valstybės vėliavą, kurią paprašė iškelti prieš giedant himną per Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

    

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.