Seime aptartas Ankstyvosios intervencijos programos įgyvendinimas savivaldybėse

2018-11-27


2018 m. lapkričio 21 d. LR Seime vyko Priklausomybių prevencijos komisijos ir Sveikatos reikalų komiteto Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitečio posėdžiai, kuriuose dalyvavo posėdžių nariai bei Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Zablockienė.  

Priklausomybių prevencijos komisijos posėdyje kartu su komisijos nariu Jonu Varkaliu ir Savivaldybių visuomenės sveikatos biuro asociacijos atstovais iš Vilniaus, Kauno miestų, Kaišiadorių rajono aptarta Ankstyvosios intervencijos programos į gyvendinimas savivaldybėse: patirtis ir iššūkiai, psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencija ir pagalba, Priklausomybių mažinimo Plungės rajono savivaldybėje 2018-2025 metų programos į gyvendinimo geroji patirtis.

Savivaldybių visuomenės sveikatos biuro asociacijos atstovai iš Vilniaus, Kauno miestų, Jonavos rajono, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dalyvavo LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitečio posėdyje, kurio metu komisijos nariai ir renginio dalyviai diskutavo apie moksleivių sveikatos tausojimo ir stiprinimo priemonių mokyklose efektyvumo parlamentinę kontrolę.

 

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.