Savivaldybės administracijos automobiliuose – transporto kontrolės įranga

2019-10-09

Sumažėjusios tarnybinių automobilių kuro ir eksploatacijos išlaidos, mažesnė rida ir didesnė darbuotojų, vairuojančių tarnybinius automobilius kontrolė, – to, įdiegus Savivaldybės administracijos (ir seniūnijų) automobiliuose Transporto priemonių stebėjimo ir duomenų perdavimo sistemas, tikisi Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas.

Savivaldybės administracijos direktoriaus iniciatyva transporto kontrolės įranga jau sumontuota 26 (iš 29) Savivaldybės administracijos automobilių, o nuo kitų metų tokia pat įranga turėtų atsirasti ir Savivaldybei pavaldžių įstaigų, bendrovių, organizacijų automobiliuose.

Minėtoji sistema yra puikus įrankis stebėti kada, kuriuo keliu ir kokia kryptimi, kokiu greičiu juda bet kuris tarnybinis Savivaldybės administracijos automobilis, kas vairuoja automobilį, kokie to žmogaus vairavimo įgūdžiai, koks kuro kiekis automobilio bake. Transporto priemonių stebėjimo telemetriniai duomenys perduodami į tarnybinę stotį, apdorojami ir saugomi nustatytą laiką. Sistema suteikia galimybę filtruoti visus duomenis pagal pasirinktus parametrus (pvz. – greičio viršijimo ar pan.). Yra galimybė, pasirinkus laikotarpį, pildyti vairavimo žurnalą, kuriame rodomi kiekvieno maršruto išvykimo ir atvykimo adresai, išvykimo ir atvykimo laikas, nuvažiuotas atstumas, stovėjimo laikas, važiavimo greitis, sunaudotas kuras ir pan.

Įdiegta sistema taip pat fiksuos, kiek lėšų išleidžiama konkretaus tarnybinio automobilio eksploatacijai, remontui, degalams bei kitoms paslaugoms (pvz. – plovyklai, valymui) ar prekėms, įspės, kiek dienų liko iki numatyto automobilio techninio aptarnavimo.

Sutartį dėl Transporto priemonių stebėjimo ir duomenų perdavimo sistemų įrengimo, priežiūros ir duomenų saugojimo paslaugos Savivaldybės administracija su tiekėju sudarė 13 mėnesių su galimybe sutartį pratęsti du kartus po 12 mėnesių. Sutarties vertė – 12075,8 Eur (su PVM).

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.