Savivaldybėje vyko Konstitucijos egzaminas

2019-10-04
 

 

 

Spalio 3 dieną Plungės rajono savivaldybės posėdžių salėje įvyko Teisingumo ministerijos jau 13-ąjį kartą organizuotas Konstitucijos egzaminas. Konstitucijos žinias pasitikrino šešetas plungiškių, mylinčių savo šalį ir norinčių dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą. Egzaminui ryžosi ir Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas.

Konstitucijos egzaminas Plungės rajone buvo organizuotas ir kitose vietose tikslinėms dalyvių grupėms: moksleiviams, teisinį išsilavinimą turintiems asmenims, piliečiams. Norintieji egzaminą laikyti galėjo ir internetu portale www.delfi.lt

Pirmame Konstitucijos egzamino etape (spalio 3 d.)  dalyvavo visi norintieji. Jiems buvo  pateikta 30 testo klausimų su keturiais atsakymų variantais, iš kurių reikėjo pasirinkti vieną teisingą. Pradinių klasių mokiniams buvo skirta kūrybinė užduotis „Mano namai – Laisva Lietuva!“

Į antrą etapą bus pakviesti piliečiai, teisingai atsakę  į 25 klausimus. Antro etapo užduotis sudarys 19 testo klausimų su siūlomais atsakymų variantais, iš kurių reikės pasirinkti vieną teisingą, ir 1 atviras klausimas, kai atsakymą reikės parašyti pačiam dalyviui.

Konstitucijos egzaminą geriausiai išlaikiusius Lietuvos piliečius spalio 28 dieną Prezidentūroje pasveikins ir apdovanos Prezidentas Gitanas Nausėda, kuris yra 2019 metų Konstitucijos egzamino globėjas.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.


 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.