Savivaldybėje – Užgavėnės!

2019-03-05

 

 

 

Kovo 5 dieną Savivaldybės administracijoje nuo vieno iki kito kabineto durų vaikščiojo linksmai nusiteikęs būrelis Užgavėnių personažų. Sakė, kad Savivaldybėje šiemet turi daug nesutvarkytų reikalų.

Užgavėnių personažai – vestuvininkai su gausia palyda. Į Savivaldybę atvykęs jaunikis ir jaunoji labai tikėjosi, kad juos sutuoks Civilinės metrikacijos skyriuje, o jei ne, tai nors prašymus tuoktis per kitas Užgavėnes bus galima palikti. Kadangi jaunoji jau laukiasi ir greitai gimdys, svita planavo užeiti ir į Socialinės paramos skyrių pasiteirauti apie vaikui auginti skiriamus pinigus. Tuo pačiu planavo kreiptis ir į Švietimo, kultūros ir sporto skyrių, kad rezervuotų būsimam vaikeliui vietą geriausiame vaikų darželyje, o po to – ir geriausioje rajono mokykloje. Dar vestuvininkai planavo eiti į Turto skyrių ir čia palikti prašymą socialiniam būstui, į Juridinį skyrių – pakalbėti, kokias administracinio poveikio priemones siūloma taikyti Užgavėnių nešvenčiantiems kaimynams.

Užgavėnių persirengėliai iš tiesų Savivaldybėje turėjo daug reikalų, kuriuos visus ir išdėstė sutiktam Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Česlovui Kerpauskui, kuriam pasisiūlė padėti išvaryti žiemą iš Plungės kiemo.

Nuo seno per Užgavėnes gimtoje Žemaitijoje netrūksta geros nuotaikos, persirengėlių vaikštynių. Šventę vainikuoja Kanapinio ir Lašininio dvikova, Morės deginimas. Džiugu, kad tradicijos tęsiamos.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.