Savivaldybėje – pokalbis su verslininkais apie pramonės rajono infrastruktūros gerinimą

2019-05-20

 

 

Gegužės 17 dieną Savivaldybėje meras Audrius Klišonis ir Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis susitiko su grupe Plungės rajono pramonininkų sąjungos narių pasikalbėti apie galimybes gerinti vadinamojo Plungės miesto pramonės rajono įvaizdį bei tos miesto dalies infrastruktūrą (inžinerinius tinklus, susisiekimo, apšvietimo sistemas).

Verslininkai savo pageidavimus ir pasiūlymus dėl miesto pramonės rajono sutvarkymo kiek anksčiau Savivaldybei buvo pateikę raštu. Pasitarus nuspręsta kreiptis į šalies Vyriausybę ir prašyti paramos šiai miesto daliai sutvarkyti.

Meras verslininkus informavo, kad iš Vyriausybės gautas neigiamas atsakymas, todėl pramonės rajoną teks tvarkyti savivaldybės lėšomis. Pradžia šiais metais jau padaryta, tačiau verslininkai išsakė nuomonę, jog  darbų apimtys ir tempai jų netenkina.

Kalbėta, jog Savivaldybės administracijai nepakenktų turėti projektą kiekvienai stambesnei pramonės rajono gatvei (Pramonės prospektui, Salantų, Lentpjūvės gatvėms) tvarkyti, su verslo bendruomene pasitarti dėl reikalingų darbų eiliškumo.

Diskutuojant buvo prieita prie kompromiso tvarkyti tik dešinės pusės pramonės rajono gatvėse esančius šaligatvius. Verslininkas Darius Bieliauskas papasakojo, jog  pėsčiųjų takams tvarkyti kaimyninėje Kretingos savivaldybėje, parke, taikomas naujas, eksperimentinis būdas: šaligatvis klojamas ne trinkelėmis, o, stabilizavus gruntą, pilamas sluoksnis skaldos ir asfaltuojama. Gal tokį pat metodą pabandyti taikyti ir Plungės miesto pramonės rajone?

Verslininkai taip pat pageidavo, kad po pramonės rajoną tinkamais grafikais kursuotų maršrutiniai autobusai, o keleiviams laukti būtų pastatyti paviljonai.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.