Savivaldybėje – adventinis Plungės parapijos dekano pasveikinimas

2018-12-19

 

 

Keturios savaitės iki Kalėdų krikščionims – advento laikas, skirtas susikaupimui ir savitvardai, Kristaus gimimo laukimui. Gruodžio 19 dieną Plungės rajono savivaldybėje Plungės parapijos dekanas Vytautas Gedvainis susirinkusiesiems salėje pasakė prakalbą, padalijo po kalėdaitį Kūčių vakarienei ir pakvietė Naujus metus sutikti Šventojo Jono Krikštytojo bažnyčioje – dalyvauti mišiose, kurios prasidės gruodžio 31-ą, 23.45 val.

Padėkojęs klebonui už vizitą Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis pastebėjo, kad artėja gražiausios, jaukiausios metų šventės su daugybe savų simbolių ir naujos pradžios laukimu. Meras paragino per Kūčias atminti ir tuos, kurie jau nebesės su visais prie stalo.

Dekanas V. Gedvainis linkėjo kiekvienam turėti svajonę, kuri žmogų padarytų laimingą, išgirsti, pamatyti ir įvertinti paprastus dalykus, nepamiršti padėkoti už kiekvieną malonią smulkmeną bendradarbiams, pažįstamiems, ypač – šeimos nariams.

„Būkime kartu, nes būti vienam žmogui gyvenime labai sudėtinga. Todėl ir kviečiu visus metų virsmą sutikti bažnyčioje: gruodžio 31-ą, 23.45 valandą, prasidės mišios. Labai tikiuosi, kad vidurnaktį pamokslo metu galėsiu pasveikinti žmones ir dar kartą palinkėti gražių ir prasmingų metų!“ – sakė dekanas V. Gedvainis.Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

  

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.