Rugsėjo 21-oji – pirmoji Platelių seniūno Roberto Š imkaus darbo diena

2020-09-21

 

 

 

 

Rugsėjo 21 dieną Platelių seniūnu pradėjo dirbti Robertas Šimkus. Seniūnijos kolektyvui konkursą ir atrankas įveikusį naująjį vadovą pristatė Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas.

R. Šimkus gimęs ir augęs Plungėje. Baigęs „Saulės“ gimnaziją studijavo kultūrinės veiklos vadybą, po to – kino vadybą. Dešimt metų karjerą vystė sostinėje, tačiau sukūręs šeimą, gimus vaikui, su žmona, kilusia iš Platelių, apsisprendė grįžti namo.

Artimesnę pažintį su Plateliais R. Šimkus pradėjo prisidėdamas prie vieno iš Žemaitijos nacionalinio parko turizmui skirto projekto įgyvendinimo, po to dirbo „LHM“ įmonių grupėje.

Pirmą darbo savaitę naujasis Platelių seniūnas R. Šimkus nusiteikęs artimiau susipažinti su seniūnijos kolektyvu ir seniūnaičiais, pasikalbėti ir įvertinti galimybes, kokių veiksmų imtis Platelių infrastruktūrai gerinti, kad Plateliuose būtų patogu ne tik atvykstantiems, bet ir čia gyvenantiems žmonėms.

Seniūnas R. Šimkus įvertino, kad Platelių seniūnija – ne vien tik Platelių miestelis, ežeras bei kaimo turizmui ir rekreacijai skirti plotai, todėl nuo pat pirmos darbo dienos nusiteikęs spręsti ir mažesnių seniūnijos gyvenviečių problemas, įvertinti gyventojų socialinius poreikius.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.