RugsėjįPlungės rajone vėl vyks akcija „Apsaugok mane“: „Lietuvos draudimas“ apdraus visų moksleivių kelią įmokyklą

2020-08-27

Viena ilgiausiai šalyje gyvuojančių socialinės atsakomybės akcijų – saugaus eismo iniciatyva „Apsaugok mane“ – šiemet bus surengta jau 21-ą kartą. Akcijos metu didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Plungės rajono savivaldybe rugsėjį kviečia pasirūpinti moksleivių saugumu keliuose: visi moksleiviai bus apdrausti, o savivaldybės darbuotojai prie mokyklų esančias perėjas paženklins ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį atpažį sta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų.

Saugaus eismo akcijos „Apsaugok mane“ tikslas – atkreipti dėmesį į jaunuosius eismo dalyvius ir apsaugoti moksleivių keliones.   

Pasibaigus vasarai į mokyklas išskubės būriai moksleivių. Kol vaikai po atostogų sugrį š į ritmą ir prisimins saugaus eismo taisykles, akcijos iniciatorė bendrovė „Lietuvos draudimas“ ragina vairuotojus keliuose neskubėti ir rugsėjį vairuoti itin atidžiai.

 „Vaikų saugumas keliuose, jų saugi kelionė į mokyklą, būrelį ar namo – visų suaugusiųjų rūpestis ir atsakomybė. Ir prieš 21-erius metus, kai inicijavome akciją „Apsaugok mane”, ir šiemet kreipiamės į vairuotojus – mūsų visų dėmesingumas ir taisyklių laikymasis užtikrina, ar mažieji eismo dalyviai, neretai po ilgųjų vasaros atostogų išsiblaškę ir mažiau atidūs, pasieks mokyklą ar namus saugiai. Raginame visus tėvelius savo vaikams prieš naujus mokslo metus priminti elementarius, bet kartais gyvybiškai svarbius dalykus:  kaip tinkamai pereiti perėją be šviesoforo, kodėl negalima eiti per gatvę degant geltonam šviesoforo signalui, kaip teisingai vestis dviratį per perėją. Tai gali padėti vaikui reikiamu metu priimti teisingą sprendimą“, – sako „Lietuvos draudimo“ pardavimų plėtros skyriaus vadovas  Giedrius Radikas.

Nuo akcijos pradžios į „Lietuvos draudimą“ kreipėsi beveik 100 rugsėjo mėnesį eismo į vykiuose nukentėjusių moksleivių tėvų, atlyginta žala siekia daugiau nei 40 tūkstančių eurų. „Lietuvos draudimas“ kasmet ne tik draudžia moksleivius, bet ir rūpinasi jų saugiomis išvykomis, dovanodamas šviesą atspindinčias liemenes. Iš viso liemenėmis „Lietuvos draudimas“ jau aprūpino 34 šalies savivaldybių pradinukus, jiems padovanota daugiau nei 30 tūkstančių liemenių.

„Lietuvos draudimas“ kaip ir kasmet visą rugsėjį visus Plungės rajono moksleivius apdraus asmens draudimu, kuris galios visoje Lietuvoje visą parą, jei moksleivis keliaudamas pėsčiomis ar dviračiu nukentėtų eismo į vykyje. Kiekvienam moksleiviui dovanojamo draudimo suma – 5 tūkst. eurų.  

„Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams į sigalios pačią pirmą mokslo metų dieną, o dėl to tėveliams nieko daryti nereikia. Svarbiausia, jei moksleivis keliaudamas pėsčiomis ar važiuodamas dviračiu šį rugsėjį pateks į eismo į vykį , pranešti apie tai telefonu 1828. Užregistravus į vykį , bendrovės specialistai išsamiai paaiškins, ką daryti toliau”, – sako „Lietuvos draudimo“ skyriaus vadovas  Giedrius Radikas.  

Akcija „Apsaugok mane“  jau tapo rudens tradicija. Skaičiuojama, kad šiemet Lietuvos miestuose ir miesteliuose specialiu akcijos ženklu bus paženklinta apie 1 tūkst. prie mokyklų esančių perėjų, o „Lietuvos draudimas“ apdraus daugiau kaip 320 tūkst. moksleivių.

 


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.