Rengiamas techninis projektas Vytauto ir Paprūdžio gatvėms rekonstruoti

2019-01-18

 

Sausio 17 dieną Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis pasirašė sutartį su UAB „Atamis“ dėl Plungės miesto Vytauto ir Paprūdžio gatvių atkarpų su prieigomis sutvarkymo techninio projekto parengimo ir vykdymo priežiūros paslaugų.

Per 20 savaičių nuo sutarties įsigaliojimo dienos UAB „Atamis“ įsipareigojo  parengti ir pateikti techninį projektą su statybą leidžiančiu dokumentu.

Bendras numatytos sutvarkyti teritorijos plotas –  31 300 kv. m.

Dalis planuojamos teritorijos patenka į kultūros paveldo teritoriją – Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios pastatų kompleksą.

Numatytus darbus planuojama vykdyti etapais. Pirmu etapu numatyta atnaujinti Vytauto gatvės apšvietimą, sutvarkyti teritoriją įrengiant aikštę, sutvarkyti ir miesto gyventojų reikmėms pritaikyti sklypą (Vytauto g. 29), įrengti automobilių stovėjimo aikštelę, sukurti jungtį tarp Vytauto ir Paprūdžio gatvių, rekonstruoti Paprūdžio gatvę su prieigomis,  pritaikant pėstiesiems ir sukuriant Plungės miesto istorinio centro jungtį su Gondingos He tvenkinio („Plungės jūros“) pakrančių teritorija.

Antru etapu numatytas Vytauto gatvės su prieigomis rekonstravimas, reprezentacinės  aikštės ir automobilių stovėjimo aikštelės įrengimas (Vytauto g. 12), Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios pastatų komplekso apšvietimas.

Numatyta, kad antro etapo ribos ir apimtys gali būti keičiamos, įvertinus galimą statybos darbų vertę ir planuojamą finansavimą.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.