Remontuoti ar nugriauti?

2018-05-10

 

Plungės gatvės turi būti patrauklios ne tik iš fasadinės pusės. Ne mažiau svarbu, kokie vaizdai atsiveria  užsukus į kiemuose esančias aikšteles. Dalis šių aikštelių skirta automobiliams statyti. Viena tokių aikštelių yra pačiame miesto centre, Vytauto gatvėje, neporiniais skaičiais pažymėtų pastatų kiemuose.

Šią automobilių aikštelę ir už jos (tarp Vytauto ir Paprūdžio g.) stovinčių garažų eiles apžiūrėjo Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis, Turto skyriaus vedėja Živilė Bieliauskienė, Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas bei panauda arba patikėjimo teise garažais besinaudojančių įstaigų atstovai.

Dvidešimt čia esančių garažų nuosavybės teise priklauso Savivaldybei, du garažai – Plungės rajono policijos komisariatui. Puse garažų, suteikus panaudą, ar panaudos teise naudojasi Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla, Plungės krizių centras, „Plungės būstas“, Vaiko teisių apsaugos skyrius, Plungės miesto seniūnija, kitos įstaigos. Tačiau yra garažų, kuriais niekas jau kurį laiką nesinaudoja.

Savivaldybės administracijos direktorius kėlė klausimą, ar toks gana apleistas, seniai remonto matęs nekilnojamasis turtas Savivaldybei reikalingas? Ar ne geriau būtų dalį garažų nugriauti ir vietoje jų suformuoti erdvesnę automobilių stovėjimo aikštelę?

Apie tai bus diskutuojama artimiausiuose Savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.