Projektuotojai pateikė du komplekso projekto variantus

2018-08-30

 

Po Savivaldybėje vykusio pirmojo darbinio susitikimo su „Universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso Mendeno g. 1C, Plungėje“ projekto rengėjais, kurio metu buvo aptarti projekto rengėjų siūlomi priešprojektiniai sklypo sutvarkymo bei architektūrinės dalies sprendiniai, šią savaitę projektuotojai atsiuntė susipažinti ir architektūrinius  planinius baseino ir universalios sporto salės sprendinius.

Iš tiesų projektuotojai jau pateikė du galimus Universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso projektus, mat jau per pirmąjį susitikimą rajono vadovai ir Savivaldybės administracijos specialistai išsakė pageidavimą mažinti aptarnaujančių patalpų plotą ir tūrį, siekiant kiek įmanoma kompaktiškiau išdėstyti visas reikalingas funkcijas, nebranginant galimos objekto vertės.

Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Tomas Jocys informavo pritariantis antrajam projekto variantui, kuriame projektuotojai siūlo kiek įmanoma mažinti pastato plotą, tūrį. Kai projekto rengėjai, atsižvelgę į pastabas,  pateiks dar vieną sprendinių variantą, bus organizuotas pakartotinis viešas sprendinių aptarimas.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.