Projekto veiklos suartina lietuvių ir latvių seniūnijas

2018-05-08

 

 

 

 

Gegužės 4-ą, Latvijai švenčiant Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Plungės krašto bendruomenės „Alantas“ nariai, Savivaldybės administracijos ir Kulių seniūnijos atstovai kartu su Kalėčių (Latvija) gyventojais dalyvavo retro stiliumi surengtame dviračių žygyje. Tai pirmas bendras projekto „Savivaldos darbuotojų gebėjimų ugdymas ir ryšių su vietos bendruomenėmis stiprinimas Kulių (LT) ir Kalėčių (LV) seniūnijų gyventojų gyvenimo kokybei ir socialinei aplinkai gerinti (Sports activities)“ renginys, suorganizuotas siekiant paskatinti bendradarbiavimą tarp Kulių  ir Kalėčių  seniūnijų. Į šventę dalyviai atvyko pasipuošę 20-jų- 30-jų metų stilių ir madą atspindinčia apranga, gėlėmis padabinę dviračius. 5 kilometrų atstumą važiuodami neplačiais keliais ir takeliais, turėjo galimybę pasižvalgyti po apylinkes ir pasidžiaugti aplink esančiais gamtos stebuklais, pasidaryti puikių nuotraukų.

Po kelionės svečiai ir šeimininkai dalyvavo Latvijos nepriklausomybės atgavimo 100-mečiui pažymėti skirtuose renginiuose: kartu sodino dekoratyvinius augalus ir klausėsi Kalėčių muzikos ir meno mokyklos mokinių atliekamų Latvijos liaudies dainų.

Projektą iš dalies finansuoja ES 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija


Už šio straipsnio turinį atsako Plungės rajono savivaldybės administracija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.