Pristatė mobiliojo laiškininko projektą

2019-09-25

 

 

Rugsėjo 24 dieną Lietuvos pašto tinklo padalinio vadovas Jonas Sadauskas ir Lietuvos pašto Klaipėdos regiono vadovė Vida Pikčiūnienė Savivaldybės vadovams ir seniūnams pristatė naują pašto darbo modelį – mobiliojo laiškininko projektą.

Pasak J. Sadausko, planuojama pašto tinklo reforma nepalies tik Plungės ir Alsėdžių pašto, o kitoje savivaldybės teritorijos dalyje dirbs mobilieji laiškininkai – 10 automobiliais ir darbo priemonėmis aprūpintų laiškininkų, kurie Lietuvos pašto teikiamas paslaugas gyventojams suteiks jų namuose.

Toks Lietuvos pašto darbo modelis nuo 2017 metų jau veikė 12 šalies savivaldybių, čia dirbo 106 mobilūs laiškininkai. Šiemet tuose rajonuose buvo atlikta gyventojų apklausa dėl pašto paslaugų kokybės. J. Sadausko žiniomis, 75 proc. apklaustųjų pažymėjo, kad, įdiegus naują klientų aptarnavimo modelį, pašto paslaugos pagerėjo (arba nepakito).

„Lietuvos paštas atsinaujina, keičiasi vadovybė, strategija, paslaugos. Greitai Vilniuje laiškus skirstys išmanieji robotai. Tačiau ir darbuotojams privalome gerinti darbo sąlygas, kelti atlyginimus, o klientams – užtikrinti paslaugų kokybę. Mobiliojo laiškininko projektas iki šiol veikė tik dalyje savivaldybių, tai pasiteisino, ir mobilieji laiškininkai dirbs visoje Lietuvoje“, – kalbėjo J. Sadauskas.

Lietuvos pašto atstovai papasakojo, kad mobilųjį laiškininką gyventojas galės išsikviesti nurodytu telefonu, tai papildomai nekainuos. Mobilusis laiškininkas atvyks pas klientą į namus ir suteiks pageidaujamas paslaugas.

Pereinamuoju laikotarpiu kaimuose veikiančių skyrių uždaryti dar neplanuojama, tačiau bus sutrumpintas jų darbo laikas. Lietuvos pašto atstovai išreiškė viltį, kad mobiliaisiais laiškininkais sutiks dirbti iki šiol pašte dirbę laiškininkai, turintys vairuotojo pažymėjimą.

„Paštas nėra uždaromas! Keičiasi darbo modelis, nuo šiol laiškininkai visas pašto paslaugas suteiks kliento namuose“, – pažymėjo V. Pikčiūnienė.

Lietuvos pašto atstovai apie naują laiškininkų darbo modelį pasižadėjo informuoti gyventojus per spaudą ir kitas visuomenės informavimo priemones, atvykti į bendruomenių susirinkimus.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.