Pristatė etatinio apmokėjimo mokytojams modelį

2018-06-11

 

Birželio 8 dieną Plungėje lankėsi Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas ir vyriausioji specialistė Regina Pocienė. Jie susitiko su rajono švietimo įstaigų vadovais ir pristatė etatinio mokytojo darbo apmokėjimo modelį. Jei šiam apmokėjimo modeliui pritars Seimas, tvarka turėtų įsigalioti nuo 2018 metų rugsėjo 1 dienos.

Siūloma nuo 2018 metų rugsėjo 1-osios atlyginimus mokytojams pradėti skaičiuoti kaip ir daugumai kitų darbuotojų: už etatą, o ne už atskiras valandas. Tai leis mokytojams atlyginti už visus mokyklos bendruomenei atliekamus darbus, ne tik pamokas ir su jomis susijusią veiklą. Modelį parengė darbo grupė, kurioje taip pat dirbo mokytojų profesinių sąjungų atstovai.

Etatą sudarys 36 val. per savaitę (1512 val. per metus). Pamokoms bus skiriama iki 1008 val. per metus, pradedantiesiems  – iki 756 val. per metus. Kitas laikas skiriamas nekontaktinėms valandoms: su pamokomis susijusioms veikloms, papildomai veiklai mokyklos bendruomenei. Visos valandos bus apmokamos vienodu tarifu.


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.