Prioritetinių grupių gyventojų prašome registruotis skiepijimui (atnaujinta)

2021-03-22

 

 

Asmenys, priklausantys prioritetinei senjorų grupei (65 m. ir vyresni)  bei sergantieji lėtinėmis ligomis, kviečiami priimti sprendimą dėl skiepijimosi ir registruotis vakcinuotis nuo COVID-19 ligos pasirinkta norima vakcinos rūšimi, kuri tuo metu yra gauta.

Asmenų, nesiregistravusių skiepytis ar nesulaukusių kvietimo skiepytis, ar neatvykusių skiepytis jiems paskirtu laiku, tačiau norinčių skiepytis „ Astra Zeneca“ vakcina, prašoma kuo skubiau registruotis skiepytis tel. +370 679 84029 (darbo laikas 8:00 – 15:00).   

Senjorai (patys ar su artimųjų pagalba) turi kreiptis į savo šeimos gydytoją arba susisiekti su asmens sveikatos priežiūros į staiga tel. +370 679 84029 (darbo laikas 8:00 – 15:00), ir registruotis skiepui, į vardindami norimą vakcinos rūšį .

Valstybės lėšomis jau vakcinuojami ir jaunesni kaip 65 m. asmenys, turintys šiuos rizikos veiksnius (pirmiau skiepijami  kelis rizikos veiksnius turintys asmenys): gaunantys imunosupresinį ar imunomoduliuojantį gydymą; sergantys cukriniu diabetu su komplikacijomis; sergantys sunkiomis lėtinėmis širdies – kraujagyslių ligomis su komplikacijomis; sergantys sunkiomis lėtinėmis plaučių ligomis su kvėpavimo nepakankamumu, cistine fibroze, lėtine obstrukcine plaučių liga, plautine hipertenzija; sergantys sunkiomis lėtinėmis kepenų ligomis, esant IV laipsnio kepenų fibrozei (cirozei); asmenys, kuriems diagnozuota tetraplegija; asmenys, kuriems diagnozuotas nutukimas ir kūno masės indeksas yra daugiau nei 40. Raginame šių grupių asmenis registruotis ir skiepytis!

Dar kartą primename, kad vakcinacija yra savanoriška. Tiek vakcina, tiek skiepijimo paslauga – nemokama. Pasinaudokite šia galimybe!

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.