Priešgaisrinės saugos situacijos aptarimas Plungės rajono savivaldybėje

2018-01-24


2018 m. sausio 23 d. Plungės rajono savivaldybėje vyko pasitarimas, kuriame dalyvavo Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus, vyriausiasis specialistas Mindaugas Kaunas, vyresnysis inspektorius Martynas Andrijauskas, Plungės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Vladas Šimkus, Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis bei vyriausiasis specialistas Vidmantas Mončys.  

Susitikimo metu buvo pristatyta 2017 metų Plungės rajono savivaldybės gaisrų ir gelbėjimo darbų analizė. Pažymėtos seniūnijos, kuriose kyla daugiausia gaisrų, išanalizuotos pagrindinės gaisrų kilimo priežastys ir laikotarpiai, kuomet gaisrų užfiksuojama daugiausia.  

Savivaldybės vadovams susitikime taip pat buvo pristatyti akcijos „Kūrenkime saugiai“ rezultatai. Akcija įgyvendinta 2017 m. rugsėjo – gruodžio mėnesiais. Tikslas – įvertinti gyventojų rūpinimąsi savo saugumu, atsižvelgiant į tai, kiek dėmesio jie skiria tam, kad namuose nekiltų gaisrai. Akcijos metu buvo lankomasi gyventojų namuose ir vertinama kietojo kuro krosnių bei elektros instaliacijos būklė. Taip pat buvo aiškintasi, ar gyventojai yra apsirūpinę autonominiais dūmų signalizatoriais.

Susitikimo metu aptarti ir 2017 metais vykdyto daugiabučių gyvenamųjų namų patikrinimo rezultatai, kuriuos atliko Plungės rajono savivaldybės administracijos ir Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai. Pabrėžta, kad patikrinimų metu didelis dėmesys buvo kreiptas į daugiabučių gyvenamųjų namų priešgaisrinę būklę.

Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis pritarė susitikime išsakytai minčiai, jog būtina gerinti gyventojų būstų saugumą. Taip pat pažymėjo, jog bus ieškoma būdų susitikime išsakytoms problemoms spręsti.


Plungės rajono savivaldybės  informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.