Priešgaisrinės ir civilinės saugos funkcinės pratybos Plungės ligoninėje

2019-08-28

 

Rugpjūčio 27 dieną Plungės rajono savivaldybės ligoninės chirurgijos-traumatologijos skyriuje vyko priešgaisrinės ir civilinės saugos funkcinės pratybos. Jų tikslas – praktiškai patikrinti pacientų, personalo ir lankytojų evakuacijos iš chirurgijos-traumatologijos skyriaus organizavimą, veiksmų koordinavimą tarp ligoninės ir Savivaldybės administracijos, gelbėjimo tarnybų, greitosios medicinos pagalbos, policijos komisariato darbuotojų, susidarius ekstremaliajam įvykiui (gaisrui) pastate (skyriuje).

Pratybos vyko pagal situacijos aprašymą (legenda – gaisras kilo slaugytojų poste dėl elektros įrangos gedimo). Apie įvykį buvo pranešta bendrosios pagalbos telefonu 112, informuotas Plungės savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininkas.

Plungės savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininko sprendimu sušauktas Plungės savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis. Posėdžio metu aptartos galimybės, kaip ir kur būtų galima greitai užtikrinti chirurgijos-traumatologijos paslaugų teikimą Plungės savivaldybės gyventojams,  paskirti atsakingi asmenys už įvykio likvidavimą ir paslaugų teikimo atkūrimą.

Pratybų metu aptartos komunikavimo, pacientų transportavimo (evakavimo) problemos bei  chirurgijos-traumatologijos paslaugų teikimo galimybės Plungės savivaldybės gyventojams ne Plungės savivaldybės ligoninėje.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas Vidmantas Mončys

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.