Prie Akademiko Adolfo Jucio progimnazijos – minkštos dangos aikštelė sportui ir žaidimams

2019-09-05

 

 

 

Rugsėjo 4 dieną meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas, Savivaldybės tarybos narys Algirdas Pečiulis ir Akademiko Adolfo Jucio progimnazijos direktorė Inga Litvinienė perkirpo simbolinę juostelę prie naujai išlietos minkštos dangos sporto aikštelės.

Meras A. Klišonis pasidžiaugė, kad savo laiku pritarta buvusio Sporto tarybos pirmininko A. Pečiulio siūlymui atnaujinti prie mokyklų ir tankiai gyvenamuose rajonuose esančius aikštynus, kuriuose buvo išlieta minkšta danga, kuri yra daug patogesnė ir patrauklesnė norintiems aktyviai leisti laiką, sportuoti.

„Vaikų Akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje daug, jie judrūs, todėl turės puikią galimybę naujojoje aikštelėje sportuoti ir žaisti. Linkiu, kad aikštelė niekada nebūtų tuščia, kad ja naudotųsi ne tik mokiniai, bet ir šalia progimnazijos esančio mikrorajono gyventojai. Krepšinis Lietuvoje mylimas, ypač šiomis dienomis, po sėkmingo Lietuvos rinktinės starto pasaulio čempionate!“ – pastebėjo meras A. Klišonis.

Progimnazijos auklėtiniai kartu su kūno kultūros mokytoju Rytu Šiuriu pademonstravo, ką sugeba: mažesnieji varė kamuolį ir metė iš po krepšio, didesnieji išbandė taiklumą iš tritaškio zonos. Nuo baudos linijos kamuolį į krepšį metė ir mokyklos svečiai.

Progimnazijos direktorė I. Litvinienė pasidžiaugė, kad naujoji aikštelė puikiai tiks ir tinkliniui, ir kvadratui.

Praėjusios kadencijos Sporto tarybos siūlymu buvo nuspręsta per 2017 metus Plungės mieste atnaujinti dvi krepšinio aikšteles, esančias Stoties ir V. Mačernio gatvėse. Pernai atnaujintos A. Jucio ir Miškų gatvėse bei Alsėdžiuose ir Plateliuose esančios aikštelės. 2019 metais – prie „Babrungo“ ir Akademiko Adolfo Jucio progimnazijų bei „Saulutės“ darželio.

Minkštos dangos aikštelė prie Akademiko Adolfo Jucio progimnazijos buvo įrengta iš savivaldybės biudžeto lėšų (darbų kaina – 20 568,95 Eur), rangovas – UAB „Baltik sport“.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.