Prie „Supermiesto“ aikštelės įrengta lavinamoji erdvė vaikams (videosiužetas)

2019-05-22

 

 

Gegužės 21 dieną Plungės miesto Gandingos, Laisvės ir Lankų seniūnaitės Jurgita Gaučytė, Adelė Gedmontienė, Aida Brazdeikienė, seniūnas Gintaras Domarkas ir Plungės miesto vietos veiklos grupės (VVG) administratorė Gražina Gricienė Plungės rajono savivaldybės merui Audriui Klišoniui bei visiems plungiškiams pristatė dar vieną – jau antrą – įgyvendintą VVG iniciatyvą, kuri praplėtė A. Jucio gatvės skverelyje esančią „Supermiesto“ aikštelę, suteikdama jos lankytojams naujų malonių potyrių. Šį pavasarį skverelyje vaikams buvo išlieta gumos dangos žaidimų aikštelė su lavinamosiomis aplikacijomis, o antradienį prie aikštelės perkirpta simbolinė įkurtuvių juostelė. 

Įrengti šią aikštelę Plungės miesto seniūnaičiai apsisprendė prieš metus, rugsėjį Plungės miesto VVG pateikė paraišką pagal 2018 metų nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų planą. Gauta parama ir buvo panaudota įgyvendinti projektą „Žaidimų aikštelės guminės dangos liejimo darbai“, kurio pagrindinis tikslas – skatinti vaikų ir jaunų žmonių lavinimąsi ir suteikti kuo daugiau judėjimo džiaugsmo.

Projektui įgyvendinti Plungės miesto išplėstinės seniūnaičių sueigos metu nuspręsta skirti 9131 eurų. Darbus aikštelėje atliko mažiausią darbų kainą pasiūliusi MB „Montieva“. Aikštelės įrengimas atsiėjo 14 951,24 eurų. Trūkstamą sumą (5 820,24 eurų) pervedė nevyriausybinė visuomeninė organizacija „Krantas“.

Meras A. Klišonis pasidžiaugė, kad A. Jucio gatvės pradžioje esantis skverelis yra spalvingas, saugus ir traukia ne vien tik Plungės vaikus, bet ir juos lydinčius asmenis. Įrengus guminę dangą su lavinamosiomis aplikacijomis atsirado nauja užimtumo forma vaikams ir jaunimui, suteikianti teigiamų emocijų.

Tai jau antras Plungės miesto seniūnaičių iniciatyva įgyvendintas projektas, skirtas Plungės miestui, jo gyventojų laisvalaikiui paįvairinti. 2017 metais Plungės miesto VVG gautas finansavimas buvo panaudotas lauko muzikos instrumentų aikštelei įrengti. Už 15322,32 euro buvo nupirkta lauko muzikos instrumentų aikštelės įrengimo paslauga.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.