Prie „Saulutės“ darželio ir „Babrungo“ progimnazijos – minkštos dangos aikštelės

2019-06-30

 

 

Baigiantis birželiui Savivaldybės meras Audrius Klišonis ir mero pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė lankėsi Plungės vaikų ugdymo ir mokymo įstaigose, prie kurių šiemet buvo išlietos minkštos dangos aikštelės. Jose ne tik vaikai, bet ir šalia gyvenantys plungiškiai galės žaisti ir sportuoti.

Mintis prie vaikams skirtų įstaigų atnaujinti aikšteles Savivaldybėje subrendo prieš porą metų, kai buvo įvertinta visų sporto aikštelių, esančių Plungės rajone, būklė. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Julija Čiuželienė parengė informaciją apie aikšteles ir pateikė Sporto tarybos nariams, kurie pritarė siūlomų sutvarkyti aikštelių sąrašui.

Buvo nuspręsta 2017 metais Plungės mieste atnaujinti dvi krepšinio aikšteles, esančias Stoties ir V. Mačernio gatvėse. Pernai atnaujintos A. Jucio ir Miškų gatvėse bei Alsėdžiuose ir Plateliuose esančios aikštelės. 2019 metais prioritetą nuspręsta teikti „Babrungo“ progimnazijos krepšinio aikštelei bei darželio „Saulutė“ žaidimų aikštelei.

Gavus Plungės rajono savivaldybės tarybos pritarimą aikštelių atnaujinimo darbams šiemet dar dvi savivaldybės bendruomenės (A. Jucio bei Dariaus ir Girėno g.) džiaugiasi atnaujintais sporto aikštynais. Prieš akis – vasara, todėl vaikai ir jaunuoliai turės galimybę aikštynuose aktyviai leisti laisvalaikį.

Prie „Babrungo“ progimnazijos paklota  502 kv. m sintetinės 14 mm dangos (darbų kaina – 10532,66 Eur), prie „Saulutės“ darželio – 160 kv. m  34 mm dangos (6388,8 Eur).


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.