Prezidentas darbo dienai vyksta įPlungę

2020-01-14

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį , sausio 16 d., vyks į Plungę, kur susitiks su Telšių apskrities merais, vietos bendruomenėmis. Šalies vadovo komandos nariai dalyvaus susitikimuose su savo sričių atstovais. Tai antras kartas, kai Prezidentas darbo dieną praleis už sostinės. Ateityje šalies vadovas ir toliau reguliariai dirbs ne tik Vilniuje, bet ir Lietuvos regionuose.

Prezidento susitikime su Plungės, Telšių, Mažeikių ir Rietavo rajonų merais bus aptarti visam regionui aktualūs klausimai. Plungės dvare bus kalbama valstybės funkcijų ir savivaldybės į monių centralizavimo, Lietuvos ir užsienio investicijų pritraukimo į regioną, energetikos, transporto, žemės ūkio, kultūros ir švietimo bei kitomis temomis.

Vizito metu planuojamas apsilankymas memoriale, skirtame Lietuvos žydų bendruomenėms ir garsiems litvakams atminti. Žemaitijos nacionaliniame parke į sikūręs sodas – unikalus žydų bendruomenių, kurių Lietuvoje iki 1940 m. buvo virš 200, į amžinimas. Vėliau šalies vadovas Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoje susitiks su gimnazijos ir regiono bendruomenėmis. Po šio susitikimo Alsėdžių kultūros namuose bus rengiama šalies vadovo ir jo komandos narių spaudos konferencija.

Prezidento patarėjai planuoja susitikimus su į vairių sričių atstovais. Ekonominės ir socialinės politikos grupės komanda susitiks su nevyriausybinių organizacijų atstovais ir verslo bendruomene. Aplinkos ir infrastruktūros grupės nariai susitiks su vietos aplinkos apsaugos darbuotojais bei Žemaitijos nacionalinio parko komanda. Patarėjai, atsakingi už nacionalinį saugumą, dalyvaus susitikimuose su į vairių tarnybų atstovais. Teisės grupės patarėjai susitiks su teisine bendruomene. Švietimo, mokslo ir kultūros grupės patarėjai susitiks su švietimo į staigų vadovais ir savivaldybių švietimo skyrių atstovais ir regionine kultūros taryba.

___________________________________

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.