Prevencinė priemonė „Eglutė“

2020-01-09

 

 

Sausio 8 dieną Plungės rajono savivaldybės administracijos viešosios tvarkos pareigūnai surengė prevencinę priemonę „Eglutė“, lankėsi įvairiose Plungės miesto vietose ir tikrino, kaip gyventojai po praėjusių švenčių atsikrato nebereikalingomis kalėdinėmis eglutėmis.

Priemonės metu įvertinta padėtis prie miesto daugiabučių gyvenamųjų namų esančių mišrių atliekų surinkimo konteinerių. Aplankius didžią dalį aikštelių nenustatyta, kad gyventojai eglutes išmestų kur papuola, nors viena kita eglutė ir buvo palikta šalia mišrių atliekų konteinerių. Didžioji dalis kalėdinių eglučių buvo tvarkingai paliktos specialiai tam skirtuose eglučių surinkimo konteineriuose.

Darytina išvada, kad Plungės miesto gyventojai labiau myli savo miestą ir bet kur nebeišmeta eglučių, kurios taip džiugino per šventes.

Pakalbinus gyventojus, išklausius jų nuomonę, akivaizdu, kad visi norėtų miestą matyti gražesnį ir švaresnį. Plungiškiai sakė netoleruojantys asmenų, kurie prie konteinerių palieka didelių gabaritų atliekas ar naudotas padangas. Gyventojai linkę apie tokius asmenis pranešti policijos, aplinkos apsaugos ar Savivaldybės atsakingiems pareigūnams.

Primename, kad šalia buitinių atliekų konteinerių palikus stambių gabaritų ar statybines atliekas, naudotas padangas bauda gali siekti ir iki 600 eurų, taip pat gali tekti atlyginti gamtai padarytą žalą.

Senus baldus, statybines atliekas ar padangas reikia nugabenti  į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę. Tokia atliekų aikštelė įrengta Jėrubaičių sąvartyne (Prancūzų kelias 8, Jėrubaičių k., Plungės r.). Sąvartynas dirba kiekvieną dieną, šeštadienį ir sekmadienį bei švenčių dienomis 7.30 val. – 20.00 val., telefonas pasiteirauti 8 448 799 91.

 

Savivaldybės administracijos viešosios tvarkos pareigūnas Antanas Gedrimas

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.