Prevencinė akcija „Plokštinės“ stovyklavietėje

2020-06-30

 

 

 

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariatu, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Plungės priešgaisrine gelbėjimo tarnyba, bei Plungės rajono savivaldybe organizuoja prevencinę akciją „Būk saugus vandenyje ir prie vandens“ liepos 3 d. 13 val., „Plokštinės” stovyklavietėje. 

Plungės priešgaisrinė gelbėjimo tarnybos komanda pademonstruos skęstančiojo gelbėjimo operaciją, papasakos gyventojams, kaip suprasti, kad žmogus skęsta ir kokių veiksmų reikėtų imtis jį gelbėjant bei kaip apsaugoti save. Bus demonstruojama gelbėjimo įranga ir technika.

Visuomenės sveikatos biuro specialistai mokys teisingai suteikti pirmą pagalbą skendusiam, praradusiam sąmonę, užspringusiam, perkaitusiam saulėje asmeniui.

Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai supažindins, kaip apsaugoti savo daiktus, primins elgesio viešoje vietoje taisykles ir kokios atsakomybės gresia už tvarkos pažeidimus.

 

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.